مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 196058 -تاریخ انتشار : شنبه 25 شهریور 1396 -ساعت : 11:11

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آموزش فرمانداران و بخشداران در صدر برنامه‌های حوزه سیاسی قرار دارد

مقیمی در مراسم تکریم و معارفه معاون سیاسی وزیر کشور

آموزش فرمانداران و بخشداران در صدر برنامه‌های حوزه سیاسی قرار دارد

مازندمجلس: مقیمی قائم مقام وزیر کشور گفت: یکی از مهمترین کارها در حوزه معاونت سیاسی وزارت کشور آموزش فرمانداران و بخشداران برای عملیاتی کردن سیاستهای دولت در کشور است.
مازندمجلس: مقیمی قائم مقام وزیر کشور گفت: یکی از مهمترین کارها در حوزه معاونت سیاسی وزارت کشور آموزش فرمانداران و بخشداران برای عملیاتی کردن سیاستهای دولت در کشور است.

 به گزارش ایلنا، محمدحسین مقیمی قائم مقام وزیر کشور ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه معاونان سابق وجدید سیاسی وزیر کشور که با حضور کارکنان این حوزه برگزار شد با قدردانی از خدمات علی اصغر احمدی معاون سابق سیاسی وزیر کشور و معرفی اسماعیل جبارزاده معاون جدید سیاسی گفت: از ابتدای دولت یازدهم تاکنون چهارنفر عهده دار مسولیت معاونت سیاسی وزارت کشور شده اند اما همه آنها با یک دیدگاه و تفکر که همان تفکر اعتدالی است کارها را پیش بردند و در آینده نیز دنبال می کنند.

قائم مقام وزیر کشور با بیان اینکه حوزه سیاسی  وزارت کشور حوزه ای مهم و تاثیرگذار در اجرای سیاستهای دولت است افزود: انتخاب، انتصاب، آموزش و هدایت استانداران، فرمانداران و بخشداران اگر درست انجام شود کارها در سراسر کشور سامان می یابد و در این میان آموزش فرمانداران و بخشداران نقش اساسی را در اجرای سیاستهای دولت در اقصی نقاط کشور ایفا می کند.

وی گفت: آموزش فرمانداران موجب برگزاری بسیار مطلوب انتخاباتهای مهم در چهار سال اخیر بود و عملیاتی کردن سیاستهای دولت بویژه در پیشبرد اقتصاد مقاومتی درگرو تداوم  رویکرد آموزشی مدیران صف، در حوزه سیاسی است.

مقیمی افزود: آموزش فرمانداران و بخشداران در همه ماموریتها بویژه در بعد کاهش آسیب های اجتماعی تاثیرگذار است.

وی با تشکر از دکتر رحمانی فضلی برای حُسن انتخاب معاون جدید سیاسی وزارت کشور گفت: دکتر اسماعیل جبار زاده دارای تجارب بسیار ارزشمند در سالهای دفاع مقدس، نمایندگی مجلس شورای اسلامی و تصدی استانداری آذربایجان شرقی هستند و لازم  است همه مدیران و کارشناسان حوزه سیاسی ایشان را در انجام امور محوله یاری کنند.

پیش از سخنان قائم مقام وزیر کشور، رضازاده مدیر کل سیاسی وزارت کشور و چاوشی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری تهران به نمایندگی از کارکنان حوزه معاونت سیاسی و معاونان سیاسی، امنیتی واجتماعی استانداران به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و تاکید کردند: حوزه معاونت سیاسی از حوزه های ماموریتی و تخصصی وزارت کشور است و تقویت وزارت کشور با توجه به تنوع ماموریت آن  موجب پیشبرد مطلوب سیاست‌های دولت و نظام در سراسر کشور خواهد شد.


منبع : ایلنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سیاسی - وزارت - آموزش - فرمانداران - بخشداران - معاون - مقیمی - سیاستهای - معاونت - کارها - پیشبرد - بویژه - مطلوب - بسیار - امنیتی - مدیران - نمایندگی - اجتماعی - استانداری - سراسر - کارکنان - عملیاتی - معارفه - تکریم - مراسم - معاونان - اسماعیل - افزود - اجرای - تاثیرگذار - استانداران -

مطالب مرتبط با : آموزش فرمانداران و بخشداران در صدر برنامه‌های حوزه سیاسی قرار دارد
نظر شما در مورد : آموزش فرمانداران و بخشداران در صدر برنامه‌های حوزه سیاسی قرار دارد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها