مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 196061 -تاریخ انتشار : شنبه 25 شهریور 1396 -ساعت : 11:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن
جبارزاده: خواهان تعامل با سایر قوا با حفظ شأن وزارت کشور هستم/ احمدی: وزارت کشور عمود خیمه سیاست داخلی و امنیت کشور است

تکریم و معارفه معاون سیاسی وزارت کشور:

جبارزاده: خواهان تعامل با سایر قوا با حفظ شأن وزارت کشور هستم/ احمدی: وزارت کشور عمود خیمه سیاست داخلی و امنیت کشور است

مازندمجلس: معاون سیاسی وزیر کشور درجمع کارکنان این حوزه گفت: رسالت ما جلب رضایت مردم و ارتقاء خو شبینی آنان به نظام است و باید با رعایت اخلاق در این مسیر حرکت کنیم.
مازندمجلس: معاون سیاسی وزیر کشور درجمع کارکنان این حوزه گفت: رسالت ما جلب رضایت مردم و ارتقاء خو شبینی آنان به نظام است و باید با رعایت اخلاق در این مسیر حرکت کنیم.

به گزارش ایلنا، اسماعیل جبارزاده ظهر امروز در جلسه تکریم و معارفه معاونان سابق و جدید سیاسی وزارت کشور با تشکر از دکتر رحمانی فضلی بخاطر حُسن اعتماد در سپردن تصدی حوزه سیاسی وزارت کشور به وی گفت: بنده خواهان تعامل با سایر قوا بویژه نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی و سایر مراکز تصمیم گیر و تصمیم ساز با حفظ شان و استقلال وزارت کشور هستم و رعایت اخلاق و سلسله مراتب اداری و تشکیلاتی در انجام ماموریتهای محوله را سرلوحه امور قرار خواهم داد.

معاون سیاسی وزیر کشور گفت: شایسته است تمام تلاش خود را برای خدمت به مردم و جلب رضایت آنها بکار گیریم تا بتوانیم مردم را نسبت به نظام امیدوار و خوشبینی آنان را ارتقاء دهیم .  

وی تاکید کرد: وزارت کشور دستگاهی است که اگر درست فعالیت کند در همه بخش‌ها می تواند بسیار اثرگذار باشد و یک استاندار قوی و فعال موجب ارتقاء شاخصهای پیشرفت در استان خواهد بود.

در این نشست علی اصغر احمدی معاون سیاسی سابق وزیر کشور با آرزوی توفیق برای معاون جدید سیاسی گفت: آقای جبارزاده دارای سوابق انقلابی در سال‌های دفاع مقدس و از شخصیت‌های علمی و دانشگاهی است و باید ایشان را در انجام مسئولیت جدید یاری کرد.

وی با تاکید بر اینکه وزارت کشور عمود خیمه سیاست داخلی و امنیت کشور است، افزود: یکی افتخارات زرین وزارت کشور در دولت یازدهم برگزاری چند انتخابات بسیار مهم بود و با هدایت مقام معظم رهبری، مشارکت جدی مردم و رعایت مر قانون برگ زرین دیگری بر کارنامه پر افتخار وزارت کشور افزوده شد.

وی با اشاره به لزوم تعامل با سایر قوا با حفظ استقلال وزارت کشور گفت: تقویت اداره کل سیاسی، پیگیری انتخابات الکترونیک و تلاش برای پیگیری تصویب قانون جامع انتخابات از اهم اموری است که می‌تواند به موفقیت‌های بعدی حوزه سیاسی کمک کند.

معاون سیاسی سابق وزارت کشور گفت: در انتخابات گذشته حتی یک رای در هیچ شعبه‌ای باطل نشد و همکارانم در ستاد انتخابات کشور بدون کوچکترین جانبداری، مسئولیت‌های قانونی خود را دنبال کردند و انتخابات با سلامت، امنیت، مشارکت و رعایت مر قانون و حق الناس برگزار شد.

وی در پایان بار دیگر برای جبارزاده در سمت معاون سیاسی وزیر کشور آرزوی توفیق کرد.


منبع : ایلنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : وزارت - سیاسی - معاون - انتخابات - رعایت - جبارزاده - ارتقاء - قانون - تعامل - امنیت - بسیار - تاکید - مشارکت - پیگیری - استقلال - توفیق - آرزوی - رضایت - احمدی - خواهان - معارفه - سیاست - داخلی - اخلاق - تکریم - تصمیم -

مطالب مرتبط با : جبارزاده: خواهان تعامل با سایر قوا با حفظ شأن وزارت کشور هستم/ احمدی: وزارت کشور عمود خیمه سیاست داخلی و امنیت کشور است
نظر شما در مورد : جبارزاده: خواهان تعامل با سایر قوا با حفظ شأن وزارت کشور هستم/ احمدی: وزارت کشور عمود خیمه سیاست داخلی و امنیت کشور است

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها