مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 196202 -تاریخ انتشار : شنبه 25 شهریور 1396 -ساعت : 17:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دلیل برتری نیروهای مقاومت در برابر رژیم اشغالگر ، الگوپذیری از سیره شهدای انقلاب اسلامی بود

سردار شریف در بابل:

دلیل برتری نیروهای مقاومت در برابر رژیم اشغالگر ، الگوپذیری از سیره شهدای انقلاب اسلامی بود

مازندمجلس: مسئول روابط عمومی کل سپاه با تاکید بر اینکه ایران اسلامی به برکت خونهای پاک شهدای والامقام به الگویی الهام بخش برای انسانهای آزاده تبدیل شده است، گفت: برای تحقق آرمان شهدا باید با تمام وجود تلاش کنیم
مازندمجلس: مسئول روابط عمومی کل سپاه با تاکید بر اینکه ایران اسلامی به برکت خونهای پاک شهدای والامقام به الگویی الهام بخش برای انسانهای آزاده تبدیل شده است، گفت: برای تحقق آرمان شهدا باید با تمام وجود تلاش کنیم

 به گزارش ایلنا، سردار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه دریادواره ۹۵۰ شهید عملیات کربلای ۵  لشکر ویژه ۲۵ کربلا و سرداران و ۳۳ شهید بیشه‌سر بابل با بیان اینکه شهدا چشم و چراغ ایران اسلامی هستند، اظهار کرد: برگزاری یادواره شهدا فرصت مغتنمی برای پاسداشت حماسه آفرینی های شهدا و نیز  بازخوانی رفتار دشمنان و وضعیت آنها است .

 مسئول روابط عمومی کل سپاه با اشاره به تلاش‌های دشمنان برای به انزوا کشیدن انقلاب اسلامی در مقاطع مختلف،اظهار کرد:  قدرت برتر الهی در کمک به اهداف انقلاب اسلامی همواره با مردم ایران همراه بوده و این موهبت الهی همچنان تداوم دارد و امروز ایران اسلامی به برکت خون‌های پاک شهدای والامقام و مجاهدت‌های رزمندگان به الگویی الهام بخش برای انسان‌های آزاده تبدیل شده است.

سردار شریف با تاکید بر اینکه عزت و سربلندی ایران اسلامی در گرو پیروی از راه شهدا است، اظهار کرد: جانفشانی و رشادت‌های شهدا در دوران دفاع مقدس باعث شد که دفاع مقتدرانه و عزت آفرینی را در جنگ ۸ ساله در برابر دنیای استکبار از خود به نمایش گذاشتند وامروز بسیاری از آزادیخواهان با الگوبرداری از سیره و روش شهدای انقلاب اسلامی در جبهه‌های مختلف حق علیه باطل پیروز هستند.

وی با یادآوری شکست های رژیم غاصب صهیونیستی از حزب الله لبنان، تصریح کرد: صهیونیست‌ها  که خود را شکست ناپذیرترین ارتش دنیا می‌دانستند در برابر حزب‌الله شکست‌های سخت و مفتضحانه‌ای را پذیرا شدند که دلیل برتری نیروهای مقاومت در برابراین رژیم اشغالگر ، الگوپذیری از سیره و روش شهدای انقلاب اسلامی بود.

سخنگوی سپاه در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به  شهادت شهید حججی و تاثیری که این شهادت مظلومانه بر افکار عمومی گذاشت، گفت: در تصویری که توسط داعش و ایادی آنها منتشر شد، همه مشاهده کردند که این شهید بزرگوار به ظاهر اسیر انسانی جاهل بود، اما در واقع اعتماد به نفس و آرامش این شهید بزرگوار لرزه بر اندام داعشی ملعون افکنده بود .

 وی افزود:  حججی و دیگر یاران شهیدش این آرامش را از فرهنگ عاشورا و شهدای دوران دفاع مقدس به ارث بردند و آموختند که برای حفظ اسلام ناب محمدی(ص) باید با اطاعت از ولایت فقیه زمان ، از هستی خویش گذشت تا  اسلام زنده بماند.

سردار شریف در ادامه با تاکید بر اینکه راه شهید حججی‌ها تداوم راه شهدای دفاع مقدس است، گفت: آرامشی که در چهره شهید حججی وجود داشت، باعث تقویت روحیه علاقمندان به فرهنگ اسلام ناب و تضعیف دشمنان  شد .

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی پس از شکست در دوران دفاع مقدس، تهاجم شدید فرهنگی را  برای به انزوا کشیدن انقلاب اسلامی بکار گرفتند، اظهار کرد: دشمن با جنگ فرهنگی در صدد چالش آفرینی برای نظام خانواده بود، اما در این مسیر باطل نیز به اهداف خود دست نیافت و به تاسی از فرهنگ شهادت این نقشه شوم تا حدود زیادی خنثی شد.

مسئول روابط عمومی کل سپاه  در پایان با بیان اینکه شهدا با خدا معامله کردند،گفت:  سعادت دنیا و آخرت ما در گروه الگو برداری از فرهنگ ایثار و شهادت بوده و در تحقق آرمان شهدا باید با تمام وجود تلاش کنیم .


منبع : ایلنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اسلامی - شهدای - انقلاب - اینکه - عمومی - اظهار - سردار - شهادت - روابط - فرهنگ - دوران - برابر - آفرینی - تاکید - مسئول - اسلام - دشمنان - کشیدن - مختلف - فرهنگی - بزرگوار - انزوا - آرامش - تداوم - اهداف - آزاده - اشغالگر - مقاومت - نیروهای - برتری - الگوپذیری - والامقام - آرمان - تبدیل - الهام - الگویی - اشاره -

مطالب مرتبط با : دلیل برتری نیروهای مقاومت در برابر رژیم اشغالگر ، الگوپذیری از سیره شهدای انقلاب اسلامی بود
نظر شما در مورد : دلیل برتری نیروهای مقاومت در برابر رژیم اشغالگر ، الگوپذیری از سیره شهدای انقلاب اسلامی بود

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها