مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 196228 -تاریخ انتشار : یکشنبه 26 شهریور 1396 -ساعت : 02:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد و رییس کل گمرک ایران منصوب شدند

با صدور احکام جداگانه ای از سوی دکتر کرباسیان؛

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد و رییس کل گمرک ایران منصوب شدند

مازندمجلس: تهران- ایرنا- وزیر امور اقتصادی و دارایی در احکام جداگانه ای مهدی قدمی را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد و همچنین فرود عسگری را به عنوان معاون وزیر و رییس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.
مازندمجلس: به گزارش ایرنا از روابط عمومی وزارت اقتصاد، مهدی قدمی معاون جدید توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی از مدیران باسابقه کشور بوده که پیش از این تجارب متعدد مدیریتی از جمله معاونت امور مالی، توسعه مدیریت و حقوقی وزارت رفاه و تامین اجتماعی وقت و معاون امور مالی و پشتیبانی سازمان تربیت بدنی را در کارنامه خود دارد.
همچنین مدیرعاملی مجموعه هایی چون گروه مالی بانک ملت، شرکت آلومینیوم المهدی، گروه بازرگانی شاهد، عضویت در هیات مدیره سازمان اقتصادی کوثر، بورس کالا و ریاست هیات مدیره بورس و اوراق بهادار تهران از تجارب دیگر قدمی در حوزه مدیریت مالی محسوب می شود.
معاون جدید توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی همچنین احراز عناوینی چون 'مدیر برگزیده ملی کشور' (دو بار)، لوح تقدیر مدیریت از رییس جمهوری و لوح تقدیر'مدیر نمونه ملی' از معاون اول رییس جمهوری را در سوابق خود دارد.
مهدی قدمی متولد 1347دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی بوده و در حال حاضر نیز در مرحله دفاع از دکترای مدیریت کارآفرینی خود می باشد. او دارای تالیفات و آثار علمی متعددی در حوزه تخصصی خود نیز می باشد.
فرود عسگری رییس کل جدید گمرک جمهوری اسلامی ایران که پیش از این سرپرستی گمرک را برعهده داشت با طی کردن رده های مختلف مدیریتی و از درون مجموعه گمرک به این سمت انتخاب شده است.
عسگری پیش از این تجربه مدیرکلی گمرک چندین استان کشور، مدیرکلی واردات و امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و معاون فنی گمرک ایران را در کارنامه خود دارد. عسگری متولد 1345 و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی است.
کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی همچنین محمد شرفشاهی معاون پیشین توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد را به عنوان مشاور خود منصوب کرد. وزیر اقتصاد، نادر آریا را نیز طی حکمی به عنوان مشاور خود در امور دولت الکترونیک منصوب کرد.
شبک**1392**انتشار: ابوالفضل بابایی

اقتصاد

وزير

انتصاب


منبع : ایرنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مدیریت - معاون - وزارت - اقتصادی - اقتصاد - توسعه - منابع - جمهوری - عسگری - همچنین - منصوب - دارایی - کارنامه - دارای - مدیرکلی - عنوان - مشاور - کارشناسی - متولد - بازرگانی - مجموعه - مدیره - تقدیر - مدیریتی - تجارب -

نظر شما در مورد : معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد و رییس کل گمرک ایران منصوب شدند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها