مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 196279 -تاریخ انتشار : یکشنبه 26 شهریور 1396 -ساعت : 09:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن

لاریجانی در ارومیه : با این سفر قصد دارم در جریان مسایل آذربایجان غربی قرار بگیرم

مازندمجلس: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رسیدگی به مشکل کمبود آب و ایجاد اشتغال از اولویت‌های برنامه ششم توسعه است.
مازندمجلس: علی لاریجانی که به استان آذربایجان غربی سفر کرده، صبح امروز (یکشنبه، 26 شهریورماه) در بدو ورود خود به شهر ارومیه در جمع خبرنگاران گفت: استان آذربایجان غربی یک استان مهم و تاثیرگذار در اقتصاد ایران است و امیدوارم مشکلات این استان رفع شود.
رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با سفر به این استان قصد داشتیم از نزدیک در جریان مسائل استان آذربایجان غربی قرار بگیریم البته دورادور در جریان مسائل این استان هستیم و نمایندگان استان آذربایجان غربی در مجلس پیگیر مسائل استان هستند.
لاریجانی افزود: مشکلات دریاچه ارومیه باعث نگرانی همه ما است و با توجه به اینکه در برنامه ششم توسعه به مسائل و مشکلات محیط زیست توجه شده و تصمیماتی برای رسیدگی به این مهم اتخاذ شده که شامل رسیدگی به مشکلات دریاچه ارومیه نیز می شود. همچنین در برنامه ششم رسیدگی به مشکلات کمبود آب و اشتغال جزو اولویت ها است.
رئیس مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در نشست شورای اداری استان آذربایجان غربی مسائل استان با حضور نمایندگان، استاندار و صاحبنظران اقتصادی بررسی می شود تا ان شاءالله با کمک تمامی مسئولان به توسعه استان کمک کنیم.
بر اساس این گزارش، علی لاریجانی در بدو ورود خود به ارومیه با حضور در گلزار شهدای شهر ارومیه به مقام شامخ شهدای این شهر ادای احترام کرد.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - آذربایجان - ارومیه - مسائل - مشکلات - لاریجانی - رسیدگی - شورای - جریان - توسعه - شهدای - برنامه - دریاچه - گزارش - نمایندگان - اسلامی -

مطالب مرتبط با : لاریجانی در ارومیه : با این سفر قصد دارم در جریان مسایل آذربایجان غربی قرار بگیرم
نظر شما در مورد : لاریجانی در ارومیه : با این سفر قصد دارم در جریان مسایل آذربایجان غربی قرار بگیرم

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها