مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 196331 -تاریخ انتشار : یکشنبه 26 شهریور 1396 -ساعت : 11:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن

امیرکویت به اجلاس سازمان ملل نرفت

مازندمجلس: 'جابر المبارک' نخست وزیر کویت به عنوان نماینده 'صباح الاحمد الصباح' امیر این کشور برای شرکت در هفتاد و دومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد وارد نیویورک شد.
مازندمجلس:
روزنامه الرای کویت نوشت: در مراسم استقبال امروز 'یکشنبه' از'جابرالمبارک' و هیات همراه او در فرودگاه بین المللی 'جان اف کندی' 'رشا محمود الصباح'مشاور دیوان نخست وزیری و 'احمد فهد الفهد' مدیر دفتر امیری این کشور و شمار دیگری از مسئولین این کشور و نیز 'سالم عبد الله الجابر ' سفیر کویت در آمریکا و 'منصور العتیبی' نماینده دایم کویت در سازمان ملل متحد و اعضای سفارت و نمایندگان آن حضور داشتند.
براساس این گزارش، این نماینده کویت برای مشارکت در هفتاد و دومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل به نیویورک سفر کرده است.
هفتاد و دومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد روز سه شنبه با تاکید بر ' مبارزه برای صلح و یک زندگی مناسب برای تمامی مردم بر روی یک سیاره پایدار' آغاز شد.
آنتونیو گوتِرِش دبیرکل سازمان ملل در سخنرانی خود در افتتاحیه این نشست گسترش سلاح‌های هسته‌ای، تروریسم جهانی و تغییرات جوی را از جمله چالش‌هایی خواند که جامعه جهانی با آنها روبروست.
بسیاری از رهبران ۱۹۳ کشور عضو سازمان ملل از جمله روسای جمهور آمریکا ، روسیه ، چین ، فرانسه ، ایران و ترکیه در این نشست سالانه شرکت می کنند.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عمومی - جهانی - دومین - هفتاد - نماینده - گزارش - آمریکا -

مطالب مرتبط با : امیرکویت به اجلاس سازمان ملل نرفت
نظر شما در مورد : امیرکویت به اجلاس سازمان ملل نرفت

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها