مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 196353 -تاریخ انتشار : یکشنبه 26 شهریور 1396 -ساعت : 12:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اسارت دختر ۱۹ ساله پس از بیهوشی با ساندویچ

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- مردی ۴۵ ساله با بی هوش کردن دختری ۱۹ ساله، وی را به اسارت گرفته بود.
مازندمجلس:

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، در تاریخ ۱۹ شهریور ۹۶ پرونده‌ای به دستور قاضی اصغرزاده، رئیس شعبه هشتم دادگاه کیفری یک تهران در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت که طی آن شاکی اعلام کرده بود که دختر ۱۹ ساله اش مورد آزار و اذیت فردی بنام شاهین قرار گرفته است.

شاکی پرونده با حضور در اداره شانزدهم در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در تاریخ ۲ شهریور ۹۶ دخترم جهت اخذ کارنامه اش از خانه خارج شد و دیگر مراجعتی به خانه نداشت. بلافاصله در خصوص فقدان دخترم طرح شکایت کرده و پرونده‌ای در این خصوص در شعبه دوم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب بهارستان تشکیل شد تا اینکه پس از گذشت چند روز به ما اطلاع دادند که دخترم در بیمارستان بستری است.

پس از ترخیص دخترم از بیمارستان و در تحقیقاتی که در پلیس آگاهی بهارستان انجام شد، اطلاع پیدا کردیم که او توسط شخصی که خودش را به دخترم شاهین معرفی کرده، پس از انتقال وی به تهران مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.

دختر شاکی پرونده در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: از طریق شبکه مجازی با فردی که خودش را شاهین (۲۵ ساله) معرفی کرده بود، آشنا شدم. ارتباط من با شاهین حدودا دو ماه صرفا به صورت اینترنتی ادامه داشت و طی این مدت شاهین چندین تصویر از خودش برای من ارسال کرد و بار‌ها پیشنهاد ازدواجش با مرا مطرح می‌کرد تا اینکه در تاریخ ۲ شهریور به قصد گرفتن کارنامه از خانه خارج شدم. تصمیم گرفتم تا با شاهین ملاقات کنم و برای همین با او قرار ملاقات گذاشتم.

در محل قرار ملاقات، در حالی که منتظر آمدن شاهین بودم، مردی حدودا ۴۵ ساله به سراغ من آمد و مدعی شد که از طرف شاهین آمده است. این شخص به بهانه بردن من نزد شاهین، مرا سوار یک دستگاه خودرو سواری پژو کرد.

در حین حرکت بود که این شخص یک خوراکی شبیه به ساندویچ به من تعارف کرد که به محض خوردن قسمت کوچکی از آن بیهوش شدم. نمی‌دانم چه مدت بیهوش بودم و طی این مدت چه اتفاقی افتاد فقط زمانیکه چشمانم را باز کردم، متوجه شدم که داخل یک خانه هستم.

همان مرد ۴۵ ساله داخل خانه بود. زمانیکه متوجه شدم توسط این شخص مورد آزار و اذیت قرار گرفتم، با او درگیر شدم. قصد خارج شدن از خانه را داشتم که توسط وی مورد ضرب و شتم قرار گرفتم. چندین روز با تهدید و کتک مرا مجبور کرد تا کار‌های خانه اش را انجام بدهم و. تا اینکه یک روز با خوردن یک لیوان نوشیدنی دوباره بیهوش شدم.

اینبار زمانیکه به هوش آمدم، متوجه شدم که در بیمارستان بستری هستم و طبق اظهارات پرسنل بیمارستان حدودا یک هفته در کما بودم. در بیمارستان به من گفته شد که مرا به صورت بیهوش در داخل پارک پیدا کرده و به بیمارستان آورده اند.

کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی با انجام اقدامات پلیسی، موفق به شناسایی فردی به نام "ناصر. ش" (متولد ۱۳۴۸) در خیابان کارگر شدند. "ناصر. ش" در تاریخ ۲۵ شهریور در خانه اش دستگیر و پس از مواجه حضوری با دختر ۱۹ ساله مورد شناسایی قرار گرفت.

در تحقیقات از "ناصر. ش" وی در اعترافاتش صراحتا عنوان داشت که در فضای مجازی و با استفاده از تصاویر متعلق به سایر افراد خودش را با نام دروغین شاهین ۲۵ ساله معرفی و به این حیله و ترفند با شاکیه آشنا شده است.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرام جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: " متهم جهت صدور قرار قانونی به شعبه هشتم دادگاه کیفری یک تهران اعزام و با صدور قرار قانونی از سوی قاضی اصغرزاده و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار داده شده است.


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شاهین - بیمارستان - تهران - دخترم - آگاهی - تاریخ - بیهوش - شانزدهم - اداره - شهریور - گرفتم - ملاقات - کارآگاهان - حدودا - معرفی - متوجه - زمانیکه - اینکه - مجازی - خوردن - تحقیقات - قانونی - شناسایی - چندین - کارنامه - کیفری - اختیار - دادگاه - اصغرزاده - پرونده‌ای - گرفته - پرونده - اطلاع - بهارستان - ساندویچ - اظهاراتش - بستری -

نظر شما در مورد : اسارت دختر ۱۹ ساله پس از بیهوشی با ساندویچ

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها