مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 196647 -تاریخ انتشار : دوشنبه 27 شهریور 1396 -ساعت : 13:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اجرای طرح ارائه مشوق به واحدهای تولیدی فعال در مازندران

رئیس خانه صنعت و معدن مازندارن اعلام کرد:

اجرای طرح ارائه مشوق به واحدهای تولیدی فعال در مازندران

مازندمجلس: ساری - رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت مازندران از اجرای طرح ارائه مشوق برای واحدهای تولیدی فعال برای اولین بار در استان خبر داد.

مازندمجلس: مجتبی رضوی صبح دوشنبه در جلسه مشورتی کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان با اشاره به اجرای طرح ایجاد مشوق برای واحدهای تولیدی استان افزود: این طرح برای اولین بار در کشور مطرح می شود و هدف آن تشویق و ترغیب واحدهای فعال و برتر،ترویج و فرهنگ سازی مدیریت علمی، سخت کوشی موثر و نوآوری در میان واحدهای صنعتی و معدنی می باشد است.

وی افزود: این طرح شامل کارخانه هایی می شود که نه تنها در شرایط طاقت فرسای تولیدی کاهش نیرو نداشتند بلکه با حفظ اشتغال به افزایش کارکنان نیز مبادرت کردند و در موارد مختلفی نظیر صادرات، بیمه، مالیات، بانک، محیط زیست و غیره نیز به خوبی مدیریت خود را به منصه ظهور و بروز رساندند.

رضوی خاطرنشان کرد: این طرح را در شهرستان آمل عملیاتی کردیم و تجربیاتی خوبی بدست آوردیم ورونق تولید و افزایش اشتغال جزو اهداف اصلی در این طرح است.

امران اصغری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان با حمایت کامل از این طرح گفت: در صورت موفقیت این طرح آن را به کل استان و حتی کشور تعمیم می دهیم و از اینکه به همه دستگاهها ارجاع دهیم ابایی نداریم و با جدیت از آن پشتیبانی خواهیم کرد و واحدی که شرایط این طرح را داشته باشد مشمول امتیازات آن نیز خواهد بود.

اصغری یادآور شد: بحث تشویق و ترغیب در همه جای دنیا مطرح بوده و امر پسندیده ای است و اگر این طرح نیازمند بخشنامه یا دستور العمل خاصی هم باشد آنرا پیگیری خواهیم کرد.


منبع : مهر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : -

نظر شما در مورد : اجرای طرح ارائه مشوق به واحدهای تولیدی فعال در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها