مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 197192 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 29 شهریور 1396 -ساعت : 12:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ساخته «امیر عباس ستایشگر» با آواز «مجتبی فضیلت‌خواه»

ساخته «امیر عباس ستایشگر» با آواز «مجتبی فضیلت‌خواه»آلبوم «در جان سرگردان من» منتشر شد

مازندمجلس:آلبوم «در جان سرگردان من»، ساخته «امیر عباس ستایشگر» و آواز «مجتبی فضیلت‌خواه»، از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری «پرده هنر موسیقی» منتشر شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آنرا از طریق سایت «بیپ تونز»، بصورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، این آلبوم به خوانندگی «مجتبی فضیلت خواه» و آهنگسازی «امیرعباس ستایشگر»، در قالب ۶ قطعه بعناوین «ترمه های کهنه ایرانی»، «یگانه»، «آهسته-چهار مضراب اصفهان»، «ساز و آواز»، «در کنه شادی» و «ز شب خستگان»، به اجرا در آمده است.

این مجموعه در سبک کلاسیک و بر اشعاری از سروده‌های «نصرت رحمانی»، «هوشنگ ابتهاج»، «محمدرضا شفیعی کدکنی» و «سیمین بهبهانی» ساخته و پرداخته شده است که هنرمندانی چون «آرمان عامری»، «مهرداد ناصحی»، «آزاده احمدی» و «گلشن دانشم، در آن به نوازندگی پرداخته اند.

پیش از این، آلبوم «خوش بود یاری و یاری» با صدای «مجتبی فضیلت‌خواه»، راهی بازار موسیقی شده است.

شایان ذکر است که آلبوم موسیقی «در جان سرگردان من» به آهنگسازی «امیر عباس ستایشگر» و آواز «مجتبی فضیلت خواه»، توسط «پرده هنر موسیقی»، منتشر شد که علاقمندان می توانند نسخه فیزیکی و اصلی آن را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه نمایند. همچنین دانلود قانونی این اثر از طریق «بیپ تونز beeptunes.com» امکان پذیر است.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : موسیقی - مجتبی - ستایشگر - آلبوم - فضیلت‌خواه - ساخته - منتشر - سرگردان - بازار - پرداخته - فضیلت - قانونی - آهنگسازی -

نظر شما در مورد : ساخته «امیر عباس ستایشگر» با آواز «مجتبی فضیلت‌خواه»آلبوم «در جان سرگردان من» منتشر شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها