0

تاریخ انتشار : دوشنبه 17 مهر 1396 - ساعت : 15:08

کد مطلب: 201644 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رحیمی اعلام کرد

دستگیری باند جعل اسناد در تهران/ شناسایی سه انبار قاچاق با 1000 میلیارد تومان ارزش کالای کشف شده

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی تهران بزرگ از اجرای طرح امنیت محله محور در پایتخت خبر داد و گفت: در این عملیات ۱۱۶ سارق در قالب ۲۷ باند شناسایی و دستگیر شدند.

مازندمجلس:

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار حسین رحیمی روز دوشنبه در حاشیه اجرای طرح برخورد با سارقان تهران،با اشاره به اجرای یکی دیگر از طرح‌های امنیت محله محور با همکاری پلیس آگاهی در جمع خبرنگاران گفت: از ۲۴ ساعت گذشته همکارانم در پلیس آگاهی با اجرای طرح رصد متهمان سابقه دار و همچنین رصد فعالیت‌های مجرمانه متهمان موفق شدند ۱۱۶ سارق را شناسایی کنند که این افراد در قالب ۲۷ باند سرقت و کیف قاپی در سطح شهر تهران فعالیت می‌کردند.


وی با اشاره به اینکه از این تعداد ۱۵ باند به صورت باند زورگیری فعال بودند گفت: چهار باند سرقت مغازه و هفت باند سرقت خودرو و همچنین یک باند سرقت مسلحانه که بین سه تا پنج نفر عضو داشتند شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه در میان دستگیر شدگان دیشب ۱۱ محکوم فراری نیز شناسایی و دستگیر شدند افزود: مقدار اموال شناسایی شده از متهمان میلیون‌ها تومان است که اموال در حال حاضر شناسایی و در اختیار پلیس آگاهی است.

سردار رحیمی همچنین به کشف سه انبار بزرگ دپوی کالا‌های قاچاق در سطح شهر تهران اشاره کرد و ادامه داد: در این انبارها، هزاران کارتن کالای قاچاق به ویژه کفش و لباس، دارو‌های بدنساز قاچاق و تقلبی و مواد غذایی انبار شده بود که ارزش ریالی آن بیش از ۱۰۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

وی با اشاره به انهدام باند جعل اسناد دولتی و مهر‌های سازمان‌ها و ادارات آموزشی و خدمات رسان گفت: اعضای این باند ۱۰ نفر بودند که به صورت شبکه‌ای اقدام به جعل می‌کردند؛ اسنادی که از محل اختفای این متهمان کشف شده نشان می‌دهد مهری وجود نداشته است که این افراد اقدام به جعل آن نکرده باشند؛ از مدرک پایان دوره سوم متوسطه تا مدرک فوق لیسانس دانشگاه‌های دولتی و آزاد در بین مدارک مکشوفه از اعضای این باند قابل مشاهده است.

وی تاکید کرد: همکارانم بعد از یک هفته رصد اطلاعاتی موفق شدند همه ۱۰ عضو این باند را شناسایی و دستگیر کنند؛ در حال حاضر تلاش برای شناسایی رابطان دولتی این باند در دستگاه‌ها ادامه دارد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه همه اعضای این باند دیشب در مخفیگاهشان در مرکز تهران شناسایی شده اند تأکید کرد: بررسی‌ها نشان می‌دهد مدارک جعل شده از سوی این باند به ادعای خودشان دارای هولوگرام بوده و درصد خطای آن در زمان ارائه بسیار پائین اعلام شده است.

 


منبع : میزان

برچسب ها : #شناسایی #تهران #اشاره #متهمان #قاچاق #دستگیر #رحیمی #آگاهی #همچنین #اینکه #اجرای #دولتی #تومان #انبار #اعضای #مدارک #اموال #می‌دهد #ادامه #اقدام #انتظامی #همکارانم #اسناد #اعلام #میلیارد #کالای #افراد #سردار #فرمانده

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دستگیری باند جعل اسناد در تهران/ شناسایی سه انبار قاچاق با 1000 میلیارد تومان ارزش کالای کشف شده