مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 199091 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 05 مهر 1396 -ساعت : 14:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اثری به آهنگسازی و صدای «غفار ذابح»

اثری به آهنگسازی و صدای «غفار ذابح»آلبوم «شب بی‌ستاره» راهی بازار موسیقی شد

مازندمجلس:آلبوم «شب بی‌ستاره» اثری به آهنگسازی و صدای «غفار ذابح»، از سوی «پخش موسیقی رها»، منتشر شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آنا بصوت قانونی و آنلاین از طریق «بیپ تونز»، خریداری کرد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، این اثر به آهنگسازی و خوانندگی «غفار ذابح» و تنظیم ارکسترِ «پویا سرایی» به اجرا در آمد است.

آلبوم «شب بی ستاره» در سبک کلاسیک ایرانی و شامل شش قطعه بعناوین «باغ دل»، «آواز سه گاه»، «تصنیف اصفهان»، «باغ خلوت دل»، «آواز دشتی» و «امشب همه غم های عالم را خبر کن» ساخته و پرداخته شده است که قطعات آن اشعاری از «رهی معیری»، «محمد حیدری»، «ه.ا سایه» و «غفار ذابح» را در بر دارند.

از نوازندگانی که در این مجموعه به هنرنمایی پرداخته اند می‌توان به «علی جعفری پویان»، «میثم مروستی»، «آتنا اشتیاقی» و «پویا سرایی» اشاره کرد.

شایان ذکر است که آلبوم موسیقی «شب بی ستاره» به آهنگسازی و آواز «غفار ذابح»، توسط «پخش موسیقی رها» راهی بازار موسیقی شده است و علاقمندان می توانند جهت تهیه نسخه فیزیکی و دیجیتال آن، به مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی مراجعه نمایند. همچنین خرید آنلاین و قانونی این اثر از طریق «بیپ تونز»، امکان پذیر می باشد.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : موسیقی - آهنگسازی - آلبوم - بازار - ستاره - پرداخته - سرایی - قانونی - بی‌ستاره - آنلاین -

نظر شما در مورد : اثری به آهنگسازی و صدای «غفار ذابح»آلبوم «شب بی‌ستاره» راهی بازار موسیقی شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها