0
آغاز به کار هجدهمین نمایشگاه بین المللی ایران تله کام از فردا

تاریخ انتشار : یکشنبه 23 مهر 1396 - ساعت : 16:15

کد مطلب: 203177 چاپ به اشتراگ گذاشتن

آغاز به کار هجدهمین نمایشگاه بین المللی ایران تله کام از فردا

مازندمجلس: هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (ایران تله کام ۲۰۱۷) فردا دوشنبه ۲۴ مهرماه توسط وزیر ارتباطات افتتاح می‌شود.

مازندمجلس:به گزارش خبرگزاری فارس، نمایشگاه ایران تله کام 2017 از 24 تا 27 مهرماه جاری در فضایی بالغ بر 32 هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود. 

در این نمایشگاه که به عنوان بزرگترین رویداد مخابراتی کشور شناخته می شود، اپراتورها، شرکتهای داخلی و خارجی، تولیدکنندگان و صاحبان کسب و کار در حوزه سیستم‌ها، تجهیزات و سرویسهای مخابراتی و ارتباطات، آخرین دستاوردها و توانمندی‌های خود را معرفی کرده و در معرض نمایش می گذارند.

براساس آخرین آمار اعلام شده، نمایشگاه ایران تله کام 2017 با حضور 225 شرکت داخلی و 93 شرکت خارجی برگزار خواهد شد که شرکتهای خارجی یا نمایندگان آنان از 15 کشور اسلوونی، انگلیس، آلمان، تایوان، چین، روسیه، ژاپن، سوئیس، فرانسه، فنلاند، قزاقستان، کانادا، لتونی، نروژ و یونان در این نمایشگاه مشارکت دارند.

حضور شرکت‌های معتبر خارجی در این نمایشگاه، با هدف انتقال دانش فنی و فناوری روز جهان به کشور و ایجاد فرصتی برای ارتقای صنایع مخابراتی ایران تسهیل شده است.

قرار است صبح فردا و در آیین افتتاحیه این نمایشگاه، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات حضور داشته باشد.

در همین حال و همزمان با برگزاری نمایشگاه تله کام 2017، پنل های تخصصی این حوزه به پیشنهاد و با حضور وزیر ارتباطات و معاونان وی برگزار می شود.

در نخستین پنل تخصصی، بعدازظهر فردا دوشنبه 24 مهرماه، پنل تخصصی اقتصاد دیجیتالی با حضور محمدجواد آذری جهرمی برگزار خواهد شد.


منبع : فارس

برچسب ها : #نمایشگاه #خارجی #برگزار #ارتباطات #مخابراتی #تخصصی #جهرمی #فناوری #محمدجواد #داخلی #المللی #مهرماه #شرکتهای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آغاز به کار هجدهمین نمایشگاه بین المللی ایران تله کام از فردا