مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 199805 -تاریخ انتشار : دوشنبه 10 مهر 1396 -ساعت : 10:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
خاتمی: عده‌ای اصولگرای بدلی خودشان را در دل این جریان جا زده‌اند /اگر بگذارند اصلاح‌طلبان می‌توانند چه کارهای بزرگی را انجام دهند

نائب رییس مجلس ششم مطرح کرد؛

خاتمی: عده‌ای اصولگرای بدلی خودشان را در دل این جریان جا زده‌اند /اگر بگذارند اصلاح‌طلبان می‌توانند چه کارهای بزرگی را انجام دهند

مازندمجلس: محمدرضا خاتمی گفت: عده‌ای اصولگرای بدلی خودشان را در دل این جریان جا زده‌اند در حالیکه باید اصولگرایان واقعی محور شوند.

مازندمجلس: سید محمدرضا خاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره حواشی پیرامون شب اول عزاداری حسینه جماران و انتشار عکس هم‌نشینی سید محمد خاتمی و علی لاریجانی گفت: وقتی در کشورمان سازمان‌ها و تشکیلات حزبی قوی نداریم سیاست حول افراد می‌چرخد و طبیعی است آنان هم سعی می‌کنند در بروز خودشان در صحنه، جلب نظر کنند و نظرات اقشار مختلف را به سوی خود بکشانند.
وی خاطرنشان کرد: اصلاح‌طلبان در طول ۲۰ سال گذشته بخصوص در ۸ سال اخیر قدرت اجتماعی و نفوذ کلمه خودشان را نشان دادند.
نائب رئیس مجلس ششم با اشاره به پایگاه اجتماعی اصلاح‌طلبان در جامه عنوان کرد: همه می‌دانند اگر بگذارند اصلاح‌طلبان می‌توانند چه کارهای بزرگی را انجام دهند و حتی چهره‌هایی را که مطرح نیستند پیروز میدان کنند؛ نمونه‌اش را ما در انتخابات مجلس شورای اسلامی،‌ شوراهای شهر و روستا و ریاست جمهوری مشاهده کردیم.
وی تاکید کرد: با وجود این که اصلاح‌طلبان اصلی در این میدان‌ها خیلی امکان بروز نداشتند اما باز هم آن قدرت نفوذ اصلاح‌طلبان در جامعه کار خودش را کرد.
معاون وزیر بهداشت و درمان در دولت اصلاحات با بیان این که مردم ما بسیار هوشیار هستند و می‌دانند هر شخص چه مواضعی دارد، گفت: صرفا این اظهار‌های مقطعی باعث نمی‌شود مردم فکر کنند چهرهایی را که تا حالا شناختند و می‌دانند چه طرز تفکری دارند، یک موضع یا چهره دیگری را به خود گرفته‌اند.
وی تاکید کرد: آن چیزی که باعث شد اصلاح‌طلبان در بین مردم مقبولیت داشته باشند، صداقت و ایستادگی بر مواضع‌شان است. البته این به آن معنا نیست که اشتباه ندارند، چرا اشتباه هم کردند اما در پذیرش اشتباهاتشان  هم صداقت به خرج می‌دهند.
خاتمی ادامه داد: مهم آن است اشخاصی که می‌خواهند خودشان را در معرض آرای مردم قرار دهند، بدانند که باید با مردم صادق باشند. هر آن‌چه که در دلشان هست با مردم در میان بگذارند و کارهایی که واقعا می‌توانند انجام دهند بر زبان بیاورند.
وی تاکید کرد: تبلیغات، شعار دادن و اظهارنظرهای موضعی و مقطعی، توفیقی نخواهد داشت. ما به عنوان جریان اصلاح‌طلبی استقبال می‌کنیم جریان اصولگرایی هویت واقعی خودش را پیدا کند. برخی  اصولگرایان بدلی خودشان را در دل این جریان جا زده‌اند در حالیکه باید اصولگرایان واقعی محور شوند تا یک رقابت جانانه داشته باشیم.
خاتمی در خاتمه عنوان کرد: اصلاح‌طلبان برای انتخابات ریاست جمهوری هنوز وارد مصادیق و برنامه‌های خودشان برای انتخابات نشده‌اند.


منبع : نامه نیوز


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اصلاح‌طلبان - خودشان - خاتمی - جریان - می‌دانند - تاکید - انتخابات - عنوان - بگذارند - می‌توانند - صداقت - باشند - اشتباه - اصولگرایان - مقطعی - واقعی - جمهوری - اجتماعی - کارهای - ریاست - بزرگی - زده‌اند -

مطالب مرتبط با : خاتمی: عده‌ای اصولگرای بدلی خودشان را در دل این جریان جا زده‌اند /اگر بگذارند اصلاح‌طلبان می‌توانند چه کارهای بزرگی را انجام دهند
نظر شما در مورد : خاتمی: عده‌ای اصولگرای بدلی خودشان را در دل این جریان جا زده‌اند /اگر بگذارند اصلاح‌طلبان می‌توانند چه کارهای بزرگی را انجام دهند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها