مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 1626 -تاریخ انتشار : دوشنبه 01 تیر 1394 -ساعت : 12:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اکثریت نمایندگان مازندران، از اصولگرایان خواهند بود/ حزب موتلفه ارزیابی جامعی از نمایندگان فعلی و نامزدهای جدید انتخابات مجلس در مازندران انجام داده است

محمدعلی مینایی‌فر دبیر حزب موتلفه اسلامی مازندران:

اکثریت نمایندگان مازندران، از اصولگرایان خواهند بود/ حزب موتلفه ارزیابی جامعی از نمایندگان فعلی و نامزدهای جدید انتخابات مجلس در مازندران انجام داده است

اختصاصی مازند مجلس: با وجود آنکه احمدی‌نژاد یک اصولگرای واقعی نبود با تعداد معدودی از وزرای اصولگرا نشان داد حرفی برای گفتن دارد. و امروز با توجه به مشکلات موجود کشور، برای حضور اصولگرایان برنامه داریم و احتمال اینکه از 12 نماینده مازندران اکثریت از جریان اصولگرایی باشند، فراوان است./ دولت روحانی از آنجا که رویکرد منطقه‌ای نداشته با توجه به مشکلات بودجه، نتوانست خدمات لازم را به مردم مازندران ارائه کند.

اختصاصی مازند مجلس: محمدعلی مینایی‌فر دبیر حزب موتلفه اسلامی مازندران ضمن حضور در دفتر پایگاه خبری مازند مجلس با بیان گزارشی از عملکرد حزب مطبوع خویش تحلیلی از مسائل عمده سیاسی حول انتخابات مجلس شورای اسلامی ارائه نمودند که در ادامه می آید.
 

حزب موتلفه اسلامی، ریشه در آغاز انقلاب دارد

 محمدعلی مینایی‌فر با اشاره به فعالیت  بیش از25ساله حزب موتلفه اسلامی در مازندران اظهار کرد: آغاز فعالیت این حزب ریشه در آغاز انقلاب اسلامی ایران دارد. به طوریکه در سال 1342 به فرمان امام راحل(ره) و با اتحاد یاران امام و هیات‌های مذهبی تحت عنوان موتلفه تشکیل شد.

وی با بیان اینکه حزب موتلفه اسلامی بعدازپیروزی انقلاب با حزب جمهوری اسلامی ادغام شد، افزود: پس از تعطیلی حزب جمهوری اسلامی، امام راحل، مجددا دستور فعالیت این حزب را صادر کرده و به صورت رسمی و علنی به ثبت رسیده و در استان‌ها و شهرستان‌ها به جذب و پرورش نیرو پرداخته که مازندران از جمله مهمترین آنها بود.

هدف از تشکیل حزب موتلفه، جذب نیروهای مومن، متعهد و عناصر فرهیخته است

دبیر حزب موتلفه اسلامی مازندران، هدف از تشکیل این حزب را جذب نیروهای مومن، متعهد و عناصر فرهیخته عنوان کرد و گفت:  فعالان این حزب همواره دغدغه خدمت به نظام و جامعه اسلامی دارند.

 مینایی‌فر با اشاره به آغاز فعالیت‌های یک و نیم ساله این حزب در 2 انتخابات آینده (مجلس و خبرگان)، بیان کرد: تلاش این حزب این است که نمایندگانی انقلابی و متدین که سرنوشت آینده نظام را تعیین کنند به خبرگان بفرستد.

وی با بیان اینکه در انتخابات خبرگان با وجود ارتحال آیت ا... جباری، عناصر جدید وارد عرصه انتخابات خبرگان می‌شوند، گفت: سعی موتلفه اسلامی براین است هماهنگ با جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، فعالیت کند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی مازندران، تصریح کرد: در رابطه با انتخابات مجلس نیز ارزیابی جامعی از نمایندگان فعلی و نامزدهای جدید انجام شده، چون در مجلس قانونگذاری نظام اسلامی و نظارت صورت می‌گیرد، حضور افراد مومن و انقلابی برای این حزب اهمیت دارد.

مینایی‌فر با بیان اینکه برای وحدت اصولگرایان و رسیدن به اجماع، جلسات متعددی برگزارشد، افزود: نامزدهای مختلف معرفی و سوابق‌ آنها بررسی شد، درحال جمع‌بندی نهایی هستیم.عملکرد دولت روحانی می‌تواند موجب ایجاد شکاف اصلاح‌طلبان و دولت اعتدال شود

وی، درباره ترکیب مجلس آینده بیان کرد: با توجه به عملکرد دولت فعلی، که تا حدودی با شعار اصلاح‌طلبان نیزهمخوانی ندارد، می‌تواند زمینه‌ای برای ایجاد پارادوکس و دوگانگی اصلاح‌طلبان در حمایت از روحانی باشد.

دبیر حزب موتلفه اسلامی مازندران، با بیان اینکه دولت روحانی در زمینه روابط خارجی و حل مسائل هسته‌ای و فشارهای موجود، انتظارات را برآورده نکرده است، گفت: در زمینه مشکلات داخلی هم تغییرات چندانی حاصل نشد و مشکلات همچنان باقی است.

مینایی‌فر، با اظهار اینکه عملکرد دولت روحانی در مباحث سیاسی کشور نیز، چندان موفقیت‌آمیز نبوده، یادآور شد: مجموع این مسائل می‌تواند موجب ایجاد شکاف بین اصلاح‌طلبان و دولت اعتدال شود.

 اکثریت نمایندگان مازندران، از اصولگرایان خواهند بود

وی، در ادامه با اشاره به عملکرد دولت اصولگرایان بیان کرد:  با وجود آنکه احمدی‌نژاد یک اصولگرای واقعی نبود با تعداد معدودی از وزرای اصولگرا نشان داد حرفی برای گفتن دارد. و امروز با توجه به مشکلات موجود کشور، برای حضور اصولگرایان برنامه داریم و احتمال اینکه از 12 نماینده مازندران اکثریت از جریان اصولگرایی باشند، فراوان است.

دبیر حزب موتلفه اسلامی مازندران، با بیان اینکه نمایندگان فعلی مازندران، هماهنگی‌های لازم را با مسئولان استان داشته‌اند، گفت: در پیگیری کارهای اجرایی کشور، عملکرد مجلس نهم مثبت بوده و در پروژه‌های انجام شده استان، پای یک یا چند نماینده در میان بوده است.

دولت روحانی، پاسخگوی انتظارات مردم نبوده است

مینایی‌فر افزود: دولت روحانی از آنجا که رویکرد منطقه‌ای نداشته با توجه به مشکلات بودجه، نتوانست خدمات لازم را به مردم مازندران ارائه کند بر همین اساس در سالگرد پیروزی روحانی، اعتدالیون در جلسات و جشن‌ها نتوانستند آنچنان که باید پاسخگوی انتظارات مطرح شده مردم باشند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی مازندران، در پایان خطاب به مردم مازندران خاطرنشان کرد: در مسائل عمده سیاسی که در استان وجود دارد باید دقت بیشتری کنند و از آنجایی که سرنوشت کشور در مجلس تصمیم‌گیری می‌شود انتخاب نمایندگان کارآمد بسیار موثرو کارساز است

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : محمدعلی مینایی‌فر - موتلفه اسلامی - اصولگرایان - انتخابات مجلس - مازندران -

نظر شما در مورد : اکثریت نمایندگان مازندران، از اصولگرایان خواهند بود/ حزب موتلفه ارزیابی جامعی از نمایندگان فعلی و نامزدهای جدید انتخابات مجلس در مازندران انجام داده است

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها