مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 200056 -تاریخ انتشار : سه شنبه 11 مهر 1396 -ساعت : 09:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن

با صدای «امید رهایی» و از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری «چهار باغ بانگ»

با صدای «امید رهایی» و از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری «چهار باغ بانگ»آلبوم «اعتبار دل» راهی بازار موسیقی شد

مازندمجلس:آلبوم «اعتبار دل»، با صدای «امید رهایی»، از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری «چهار باغ بانگ»، روانه بازار موسیقی شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آنرا از طریق «بیپ تونز»، بصورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، آلبوم موسیقی «اعتبار دل» که تنظیم قطعات آن را «امیر حسین اسکندری» و «امیر فرهنگ اسکندری» برعهده داشته اند، با صدای «امید رهایی» و در قالب ۱۴ قطعه بعناوین «تصنیف گریه را به مستی»، «قطعه شانزده ضربی بر بال سیمرغ»، «تکنوازی سه تار»، «تصنیف اعتبار دل»، «تکنوازی بربت»، «تصنیف حال خونین دلان»، «تکنوازی بربت۲»، «قطعه ده ضربی در مدار زمان»، «آواز»، «گروه و آواز»، «تکنوازی بربت۳»، «تصنیف خون جوانان و تصنیف گریه کن»، «تکنوازی سه تار۲» و «تصنیف جانان»، به اجرا در آمده است.

امیر حسین اسکندری (سه تار)، امیر فرهنگ اسکندری (بربت) و آرش اسدی (تنبک)، در این اثر به هنرنمایی و نوازندگی پرداخته و آواز «امید رهایی» را همراهی کرده اند.

شایان ذکر است که آلبوم موسیقی «اعتبار دل» با صدای «امید رهایی» از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری «چهار باغ بانگ»، منتشر شد. علاقمندان می توانند جهت تهیه نسخه فیزیکی و نسخه اصلی این اثر به مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی مراجعه و یا نسبت به دانلود قانونی آن، از طریق سایت «بیپ تونز beeptunes.com»، اقدام نمایند.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : موسیقی - تصنیف - رهایی - تکنوازی - اعتبار - اسکندری - مؤسسه - فرهنگی - آلبوم - بازار - قانونی - فرهنگ -

نظر شما در مورد : با صدای «امید رهایی» و از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری «چهار باغ بانگ»آلبوم «اعتبار دل» راهی بازار موسیقی شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها