مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 200158 -تاریخ انتشار : سه شنبه 11 مهر 1396 -ساعت : 12:48

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مراکز معاینه فنی خودروهای سنگین مازندران امتیازبندی می‌شوند

رئیس ایمنی و ترافیک مازندران:

مراکز معاینه فنی خودروهای سنگین مازندران امتیازبندی می‌شوند

مازندمجلس: رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران گفت: به جهت ارتقا سطح کیفیت مراکز معانیه فنی، خودروهای سنگین در این استان امتیاز بندی و سطح بندی می‌شوند.

مازندمجلس: به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران،ناصر اسدپور اظهار داشت: این اداره کل با هدف ارتقا ایمنی و نظارت برای خودروهای سنگین در سطح جاده‌های استان و به منظور استانداردسازی مراکز معانیه فنی براساس دستور العمل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور، اقدام به بررسی مراکز معانیه فنی کرده و براساس آن این مراکز امتیاز بندی و سطح بندی می‌شود.

وی افزود: خودروهای سنگین از نظر آلایندگی، تست ترمز، سرعت، نور، لغزش جانبی، جلوبندی و وضعیت ظاهری مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

رئیس اداره ایمنی و ترافیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران عنوان کرد: اگر مرکزی براساس دستورالعمل و جمع بندی بررسی‌های کارشناسی نتواند حداقل نمره مربوطه را کسب کند به طور خودکار از طریق سیستم جامع غیرفعال می‌شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر در سطح استانف پنج مرکز معانیه فنی خودروهای سنگین در شهرهای گلوگاه، ساری، قائم‌شهر، آمل و نوشهر مشغول به ارائه خدمات هستند.


منبع : تسنیم


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - معاینه فنی - خودرو -

نظر شما در مورد : مراکز معاینه فنی خودروهای سنگین مازندران امتیازبندی می‌شوند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها