مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 15830 -تاریخ انتشار : دوشنبه 02 فروردین 1395 -ساعت : 13:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
از چگونگی قرارگرفتن نام فیاضی در لیست اصولگرایان تا نقش آفرینی احمد ناطق نوری در انتخابات

درگفت و گو با ولی‌ا... فرزانه مطرح شد؛

از چگونگی قرارگرفتن نام فیاضی در لیست اصولگرایان تا نقش آفرینی احمد ناطق نوری در انتخابات

اختصاصی مازندمجلس: ولی‌ا... فرزانه معاون سابق برنامه ريزی و اشتغال استانداری مازندران و نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی میهمان گفت و گوی نوروزی پایگاه خبری مازندمجلس بود این گفت و گو را در ادامه می خوانیم

اختصاصی مازندمجلس: ولی‌ا... فرزانه معاون سابق برنامه ريزی و اشتغال استانداری مازندران و نامزد دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی میهمان گفت و گوی نوروزی پایگاه خبری مازندمجلس بود این گفت و گو را در ادامه می خوانیم

ولی‌ا... فرزانه، درباره ادامه فعالیت‌های سیاسی خود، اظهار کرد: حضور در انتخابات زمینه خوبی را برای همه کاندیداها فراهم می‌کند که در صحنه‌های سیاسی و اجتماعی حضور داشته باشند و این خود برای نامزدها پایگاه خودجوشی است.

وی، درباره عدم قرار گرفتن در لیست اصولگرایان، افزود: من احتمال می‌دهم برخی از تصمیمات از تهران بوده و دوستان اصولگرای استان، با توجه به آن، اقدام به انتخاب آقای فیاضی کردند وگرنه اصولگرایان حوزه مرا بعنوان نامزد نهایی انتخاب کرده بودند.

معاون برنامه ريزی و اشتغال سابق استانداری مازندران، از چند ماه قبل برخی از اعضای شورای اصولگرایان استان هم با من تماس گرفتند و اعلام حمایت کردند که در لیست قرار بگیرم ولی در نهایت چنین نشد.

فرزانه، درباره حمایت ناطق از وی در انتخابات تا روزهای پایانی گفت: همه نامزدها می‌دانستند که ناطق ظرفیتی بزرگ برای حوزه نور و محمودآباد است بنابراین ما از بدو ورود با هم مذاکراتی داشتیم و به توافقاتی رسیدیم اما هرگاه می خواستیم از این طرفیت استفاده کنیم سایر نامزدها مخصوصا آقای فیاضی و دکتر یزدانی و ... فضاسازی منفی می‌کردند و مانع می‌شدند.

وی، افزود: در نهایت تصمیم با خود آقای ناطق بود که از ما حمایت کند یا نه ضمن اینکه برخی نامزدها سعی می‌کردند فضا را دوقطبی جلوه بدهند یک طرف ناطق و یک طرف خودشان در حالی که چنین نبود فضای انتخاباتی فراتر از تصور آن‌ها بود.

معاون برنامه ريزی و اشتغال سابق استانداری مازندران، درباره حضور خود در انتخابات آینده مجلس گفت: با توجه به آرای خوبی که کسب کردم و رای پایه قابل قبولی محسوب می‌شود برای انتخابات آینده برنامه‌هایی دارم البته به شرط حیات.

فرزانه، درباره پیش‌بینی رای‌آوری و رتبه خود هنگام ثبت‌نام، بیان کرد: طبق تحقیقات میدانی و دیدارهای حضوری با قشرهای مختلف به این نتیجه رسیدیم که شانس رای‌آوری ما بسیار بالاست حتی سایر نامزدها هم معترف این قضیه بودند .

وی، درباره ادعاهایی از سوی برخی نامزدها، مبنی بر پیدا شدن تعرفه‌های سالم در کوچه و خیابان، گفت: نه خوشبختانه تعرفه‌های ما در کوچه و خیابان پیدا نشد و ما ازاین موارد نداشتیم! اما در موارد دیگر، طبق قانون و بر اساس تبصره یک ماده 68 اعتراض کردیم و یکسری مستنداتی ارائه کردیم که در شورای نگهبان در حال بررسی است.

نامزد حوزه نور و محمودآباد، خاطره خوب انتخاباتی خود را همبستگی، صمیمیت مردم در انتخابات، اشک‌های جوانان و حامیانم پس از نتیجه انتخابات و اظهار لطف مردم به خود، دانست و در پاسخ به این سوال که برای انتخابات آینده تمایل به چه لیستی(اصلاح طلب و اصولگرا) دارد، گفت: در طول مدیریتم سعی کردم نظرات سیاسی را دخیل تصمیم‌گیری‌های مدیریتی نکنم چون احساس می‌کنم هرکسی چنین کاری کند در واقع منافع مردم را خدشه‌دار کرده است در این دوره، هم دوستان اصولگرا، هم برخی جریانات اصلاح‌طلبان با بنده رایزنی کردند اگرچه معمولا مستقل بودم اما اگر جریان‌ها بخواهند بی میل نیستم در لیست آن ها قرار بگیرم چون همواره جانب اعتدال را رعایت کردم.

فرزانه، ضمن تبریک عید نوروز به مردم ایران، تصریح کرد: برای ایام نوروز مسافرتی در پیش ندارم معمولا در این ایام به مسافرت نمی‌روم ضمن اینکه امسال برادر خانمم مرحوم شده و به دیدار اقوام و دید و بازدید دوستان و آشنایان و .... می رویم.

سوال پایانی ما از آقای فرزانه این بود که نظر خود را در یک جمله یا یک کلمه درباره شخصیت‌های زیر بگوید که از نظرتان می‌گذرد:

آیت‌ا... جنتی: مورد توجه رهبری

اصولگرایان استان: تصمیم‌گیرندگان ناگهانی

عبدالوحید فیاضی: فرهنگی

اصولگرایان نور و محمودآباد: رفیق و دوست

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ازچگونگی قرارگرفتن ن -

نظرات کاربران در مورد : از چگونگی قرارگرفتن نام فیاضی در لیست اصولگرایان تا نقش آفرینی احمد ناطق نوری در انتخابات
  • مهدی احمدیپاسخ1پنج شنبه 05 فروردین 1395

    جناب آقای فرزانه
    شما و برادر عزیزتان سیف اله در دولت احمدی نژاد در مدیریت استان مازندران پست های مهمی داشتید و آدمهای باهوش هیچگاه وابستگی شما به آن دولت را فراموش نخواهند کرد
    آنچه مسلم است مردم در 7 اسفند به گفتمان اعتدالی و اصلاحات رای دادند و شما هیچگاه در این گفتمان قرار نگرفتید

نظر شما در مورد : از چگونگی قرارگرفتن نام فیاضی در لیست اصولگرایان تا نقش آفرینی احمد ناطق نوری در انتخابات

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها