مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 201029 -تاریخ انتشار : شنبه 15 مهر 1396 -ساعت : 11:13

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تشکیل کمیته حقیقت یاب معدن آزادشهر در هفته آینده

رییس سازمان نظام مهندسی معدن؛

تشکیل کمیته حقیقت یاب معدن آزادشهر در هفته آینده

مازندمجلس: رییس سازمان نظام مهندسی معدن گفت: کمیته حقیقت یاب درباره حادثه معدن زمستان یورت آزادشهر در هفته آینده تشکیل خواهد شد.

مازندمجلس:به گزارش خبرنگار مهر، اسماعیل نرجه در نشست خبری امروز خود با خبرنگاران با تاکید بر اینکه لغو برجام، شرایط را به حالت قبل برنمی گرداند، گفت: اروپایی ها علاقمند به کار در معادن ایران هستند و به نظر نمی وسد دیگر سرایط به حالت قبل از برجام برگردد؛ بنابراین جای نگرانی نیست.  

رییس سازمان نظام مهندسی معدن در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در خصوص سهم بخش خصوصی معدنی از فاینانس ها افزود: جهتگیری دولت در تخصیص فاینانس ها حضور حداکثری بخش خصوصی است که بر این اساس، مسئولان بخش معدن مصمم هستند تا کار را با بخش خصوصی پیش برند.

وی تصریح کرد: البته کشوری موفق است که بخش خصوصی موفقی داشته باشد و اقتصادی موفق است که دولت در آن نظارت و راهبری داشته باشد؛ البته در جلسات متعددی که با وزیر جدید صنعت برگزار شده، تاکید بر حضور بخش خصوصی در حوزه معدن و صنایع معدنی است.

وی با بیان اینکه ذخایر طلای کشور بسیار خوب است ولی کشفیات پایین است، افزود: تولید در معادن طلای ایران کاملا اقتصادی است.


منبع : مهر


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خصوصی - معدنی - فاینانس - البته - اقتصادی - افزود - معادن - خبرنگار - تاکید - اینکه - برجام - مهندسی -

مطالب مرتبط با : تشکیل کمیته حقیقت یاب معدن آزادشهر در هفته آینده
نظر شما در مورد : تشکیل کمیته حقیقت یاب معدن آزادشهر در هفته آینده

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها