مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 201081 -تاریخ انتشار : شنبه 15 مهر 1396 -ساعت : 13:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تعاونی ها به سمت بازاریابی و صادرات بیشتر هدایت می شوند

مدیرکل توسعه تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

تعاونی ها به سمت بازاریابی و صادرات بیشتر هدایت می شوند

مازندمجلس: مدیرکل توسعه تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت که یکی از موارد مهم در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بازاریابی و صادارات برای تعاونی ها است، چراکه صادرات و فروش یک پیش ران در حوزه تولید به شمار می رود.

مازندمجلس: به گزارش ایرنا، پیمان باباخانلو روز شنبه در افتتاح ساختمان اتاق تعاون البرز، افزود: در زمینه برون سپاری، هشت فعالیت به اتاق های تعاونی داده شده است.
وی ادامه داد: دراین زمینه می توان به آموزش، برپایی نمایشگاه، فرآیند ثبتی و مشاوره ای اشاره کرد که از جمله فعالیت های ویژه اتاق های تعاون به شمارمی رود.
باباخانلو ادامه داد: تولید بدون فروش استمرار خوبی ندارد و باید به بخش صادرات بیشتر پرداخت، اگرچه از برپایی نمایشگاه نیز نباید غافل ماند.
وی تاکید کرد: بخش تولید داخل و توجه به آن نیز از دیگر موضوعات مهم است که باید تعاونی ها موضوع برند سازی را مد نظر قرار دهند.
مدیرکل توسعه تعاون خاطرنشان کرد: البرز در بین اتاق های تعاون کشور به لحاظ برون سپاری و واگذاری تصدی ها توانسته است رتبه ششم را به خود اختصاص داده است.
باباخانلو تاکید کرد: نقش البرز در تمام این امور پر رنگ بوده و د تصمیم سازی ها توانسته عملکرد قابل قبولی داشته باشد.
احمدعبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران نیز با اشاره به اینکه بخش تعاون به عنوان یکی از ارکان اقتصاد ملی است، اظهار داشت: باید در حوزه استانها تعاون فعالیت جدی داشته باشد.
وی ادامه داد: برنامه‌های مفصل در دولت دوازدهم برای تعاونی ها پیش بینی شده که طی 20 روز آینده با استانداران و مدیران تعاون استانها جلسه ای برگزار می‌شود.


منبع : ایرنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تعاون - تعاونی - باباخانلو - ادامه - فعالیت - البرز - صادرات - تولید - اقتصاد - تاکید - استانها - توانسته - اشاره - سپاری - بیشتر - توسعه - زمینه - مدیرکل - برپایی - نمایشگاه -

نظر شما در مورد : تعاونی ها به سمت بازاریابی و صادرات بیشتر هدایت می شوند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها