مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 201331 -تاریخ انتشار : یکشنبه 16 مهر 1396 -ساعت : 12:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن

۸ لوح فشرده آماده انتشار می‌شود

۸ لوح فشرده آماده انتشار می‌شودانتشار بسته موسیقایی همزمان با تولد «کیهان کلهر»

مازندمجلس:مدیر یک موسسه تولید آثار موسیقایی از انتشار مجموعه آثار کیهان کلهر مصادف با سالروز تولد این نوازنده شناخته شده ایرانی در قالب هشت آلبوم جداگانه خبر داد.

امیر مردانه مدیر موسسه موسیقایی «ساز و آواز» با اشاره به تازه ترین فعالیت های انجام گرفته در این موسسه بیان کرد: روز چهارم آذر ماه همزمان با سالروز تولد استاد کیهان کلهر مجموعه ای در قالب هشت لوح فشرده از آثار منتشر شده این نوازنده مطرح موسیقی ایرانی به همراه یک بسته مکتوب از پیشینه هنری استاد منتشر می شود.

وی ادامه داد: آلبوم دیگری که از استاد کیهان کلهر در دست انتشار است مربوط به همکاری این هنرمند جهانی با گروه «رامبرانت» است که به تازگی در تهران و چندین کشور اروپایی کنسرت هایی داشتند. این آلبوم که نشر آن در ایران از چندی قبل به موسسه «ساز و آواز» واگذار شده اواخر سال جاری در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد.

دبیر جشنواره موسیقی کلاسیک ایرانی درباره تاریخ انتشار فراخوان دومین دوره این رویداد موسیقایی نیز توضیح داد: فراخوان آماده شده اما با توجه به تغییراتی که انجام گرفته بعد از نهایی شدن منتشر می شود.

کیهان کلهر علاوه بر برگزاری کنسرت مشترک با گروه «رامبرانت» در وزارت کشور، طی چند ماه گذشته با حضور دوباره در ایران کنسرت های متعدد و پرتماشاگری را در تهران و شهرستان ها با عنوان «پردگیان باغ سکوت» همراه با هنرمندانی چون هادی آذرپیرا، نوید افقه و علی بهرامی فر برگزار کرده است.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کیهان - انتشار - موسسه - موسیقایی - آلبوم - استاد - منتشر - کنسرت - فشرده - ایرانی - آماده - رامبرانت - تهران - همراه - فراخوان - موسیقی - سالروز - گرفته - مجموعه - همزمان - نوازنده -

نظر شما در مورد : ۸ لوح فشرده آماده انتشار می‌شودانتشار بسته موسیقایی همزمان با تولد «کیهان کلهر»

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها