0

تاریخ انتشار : سه شنبه 02 آبان 1396 - ساعت : 09:24

کد مطلب: 205344 چاپ به اشتراگ گذاشتن

جزئیات جلسه اردکانیان با فراکسیون ولایی

مازندمجلس: سخنگوی فراکسیون ولایی مجلس جزئیات جلسه اعضای این فراکسیون با وزیر پیشنهادی نیرو را تشریح کرد.

مازندمجلس: سیدحسین نقوی‌حسینی سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست صبح امروز این فراکسیون با رضا اردکانیان وزیر پیشنهادی نیرو ، گفت: در این جلسه اردکانیان به همراه معاونین و مدیران حوزه وزارت نیرو حضور داشتند.
به گزارش نامه نیو، وی با اشاره به عمده مسائلی که از طرف نمایندگان در این جلسه مطرح شد، اظهار داشت: مشکل آب، نحوه مدیریت و  توزیع آب، برنامه‌های اردکانیان در حوزه انتقال آب، توازن و تعادل توزیع آب در بین استان‌ها، پیشنهادات برای افزایش بهره‌وری آب، ابراز نگرانی در آب شرب به ویژه در آب روستایی، ناتوانی برخی مدیران استانی در حوزه‌ آب، سیاست‌‌های وزیر  درمورد سدسازی و نحوه ادامه آن از جمله مسائلی بود که از سوی نمایندگان مطرح شد.
نماینده مردم ورامین در مجلس تصریح کرد: نمایندگان برنامه وزارت نیرو در حوزه فاضلاب  و باز گرداندن آب به چرخه مصرف را از وزیر پیشنهادی نیرو جویا شدند.
سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی مجلس تصریح کرد: تولید برق به روش‌های نوین، تضمین خرید برق مراکز بخش خصوصی که  اقدام به سرمایه‌گذاری در حوزه تولید برق نموده‌اند از دیگر محورهای سوال از وزیر پیشنهادی نیرو بود.
سخنگوی فراکسیون ولایی مجلس افزود: در جلسه امروز برخی از نمایندگان  بحث ابهام در تابعیت و دوتابعیتی بودن آقای اردکانیان را نیز سؤال کردند.
نقوی‌حسینی اضافه کرد: در ادامه جلسه اردکانیان وزیر پیشنهادی نیرو گفت که ما در کشور و در اغلب مناطق دنیا کمبود آب داریم، خداوند به اندازه‌‌ای نعمت خود را به بندگان رسانده و می‌رساند، مشکل در نوع مدیریت آب است. اگرچه باید مدیریت آب را باز تعریف کنیم. اینگونه نیست که فقط وزارت نیرو متولی است و مدیریت آب را بر عهده داشته باشد حتی یک  مصرف‌کننده آب در یک آپارتمان هم در مدیریت آب مشارکت دارد، تغییر اقلیم و آب و هوا نباید ما را غافل از پرداختن به مدیریت آن کند. 
وی گفت: فاضلاب یکی از مباحث مهم و منابع مهم تأمین آب است. اینجانب موفق شدم مجوز تنها مؤسسه تحقیقات قنات را از مجمع عمومی سازمان ملل برای ایران اخذ کنم و معتقدم قنات نقش مهمی در تأمین آب کشور دارد.منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #اردکانیان #مدیریت #وزیر #فراکسیون #نمایندگان #مجلس #پیشنهادی #وزارت #سخنگوی #ولایی #تأمین #تولید #نقوی‌حسینی #تصریح #ادامه #امروز #مسائلی #توزیع #مدیران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : جزئیات جلسه اردکانیان با فراکسیون ولایی