مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 202233 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 مهر 1396 -ساعت : 16:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن
انتقاد از کم‌کاری شرکت‌های خدمات‌رسان مسکن مهر پردیس در آستانه فصل سرما

مدیرعامل شرکت عمران پردیس خبر داد

انتقاد از کم‌کاری شرکت‌های خدمات‌رسان مسکن مهر پردیس در آستانه فصل سرما

مازندمجلس: مدیرعامل شرکت عمران پردیس گفت: ساخت و سازهای مسکن مهر از دستگاههای خدمات رسان سبقت گرفته است و این دستگاه ها کم کار شده‌اند .
مازندمجلس:به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از کانال اطلاع رسانی مسکن مهر پردیس سعید غفوری افزود: قرار داشتیم هر ماه در فازهای مختلف با توجه به آمادگی و تکمیل واحدهایی که ایجاد می‌شود افتتاح‌هایی داشته باشیم و این روند ادامه پیدا کند،اما در آخرین افتتاح که قبل از فصل سرما خواهیم داشت حدود 7600 واحد در فازهای مختلف خواهد بود که اگر دستگاه‌های خدمات رسان همکاری نکنند این افتتاح با مشکل روبرو خواهد شد.

وی گفت: سرعت دستگاه‌های خدمات رسان وزارت نیرو کم شده است و اگر نتوانیم خدمات زیربنایی را برای واحدهای تکمیل شده ارائه دهیم فرصت ازدست خواهد رفت و به فصل سرما و مشکلات پس از آن خوهیم خورد.
غفوری از دستگاه‌های خدمات رسان از جمله وزرات نیرو و گاز استان تهران درخواست کرد که هرچه زودتر اقدام به ایجاد خدمات زیربنایی کنند چرا که فرصت زیادی باقی نمانده و وزارت نیرو در وصل انشعابات کند عمل می‌کند.

وی درباره نصب انشعابات و مدارس در فازهای مسکن مهر گفت: هرچند وصل انشعابات مدارس و مساجد وظیفه ما نیست،اما قبول کرده ایم هزینه آنها را با توجه به مشکلات مالی وزارت آموزش و پرورش پرداخت کنیم تا مدارس این فازها نیز فعال شود و ادارات مربوط تسهیلات برای ما ایجاد کنند.

م


منبع : فارس


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : خدمات - پردیس - دستگاه‌های - ایجاد - انشعابات - مدارس - فازهای - وزارت - مشکلات - زیربنایی - افتتاح - غفوری - مختلف - تکمیل -

مطالب مرتبط با : انتقاد از کم‌کاری شرکت‌های خدمات‌رسان مسکن مهر پردیس در آستانه فصل سرما
نظر شما در مورد : انتقاد از کم‌کاری شرکت‌های خدمات‌رسان مسکن مهر پردیس در آستانه فصل سرما

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها