مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 202330 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 مهر 1396 -ساعت : 09:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن

هلاکت دو قاچاقچی در مرز تایباد/ بیش از 43 کیلوگرم هروئین کشف شد

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: در درگیری با سوداگران مرگ در مرز تایباد، دو قاچاقچی به هلاکت رسیده و بیش از 43 کیلوگرم هروئین فشرده کشف شود.
مازندمجلس:

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار ماشاء الله جان نثار فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی در تشریح این خبر بیان داشت: ماموران تیم اطلاعات عملیات هنگ مرزی تایباد و اکیپ تلفیقی گروهان مرزی سمیع آباد با بررسی‌های اطلاعاتی از ورود قاچاقچیان مواد مخدر به مرز‌های ایران مطلع شدند.

سردار جان نثار افزود: مأموران با اتخاذ مواضع مناسب در مسیر‌های احتمالی قاچاقچیان کمین زده و با استفاده از قانون بکارگیری سلاح به سمت آن‌ها تیراندازی نمودند، در این درگیری‌ها مرزداران هنگ تایباد موفق شدند ۲ نفر از قاچاقچیان را به هلاکت برسانند.

وی در تکمیل این خبر افزود: مرزداران هنگ مرزی تایباد هنگام پاکسازی محل‌های درگیری موفق شدند بیش از ۴۳ کیلو و ۴۷۰ گرم مواد مخدر از نوع هروئین فشرده و تجهیزات فنی همراه آن‌ها را کشف کنند.

فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی در پایان خاطر نشان کرد: مرزداران و مرزبانان خراسان رضوی در تمام طول شبانه روز در جهت برقراری نظم، امنیت وحراست و حفاظت از مرز‌ها تلاش می‌کنند و نخواهند گذاشت که هیچ یک از قاچاقچیان نقشه شوم خود را در مرز‌های شرقی کشور عملی کنند.

 


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قاچاقچیان - تایباد - خراسان - مرزداران - مرز‌های - آن‌ها - افزود - استان - هروئین - سردار - فرمانده - مرزبانی - هلاکت -

نظر شما در مورد : هلاکت دو قاچاقچی در مرز تایباد/ بیش از 43 کیلوگرم هروئین کشف شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها