0

تاریخ انتشار : چهار شنبه 03 آبان 1396 - ساعت : 13:38

کد مطلب: 205763 چاپ به اشتراگ گذاشتن

کشف یک تن و ۴۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در درگیری با قاچاقچیان

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان از کشف یک تن و ۴۰۰ کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری سه قاچاقچی حرفه‌ای در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ خبر داد.

مازندمجلس:

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سرهنگ احمد طاهری گفت: در سلسله عملیات‌های منسجم علیه قاچاقچیان مسلح، ماموران انتظامی شهرستان‌های "سراوان" و" خاش" در عملیاتی مشترک یک باند بزرگ را که با استفاده از خودرو‌های تیز رو قصد جابه جایی مقادیر متنابهی مواد مخدر به صورت مسلحانه در محور‌های فرعی شهرستان "خاش" را داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: در پی اقدامات فنی و اطلاعاتی شبانه روزی، روز گذشته یگان‌های عملیاتی پلیس، دو دستگاه خودرو پژو متعلق به اعضای این باند را شناسایی و به طور نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

این مقام انتظامی گفت: سوداگران مرگ پس از ورود به منطقه کمین و مشاهده یگان‌های عملیاتی پلیس، با تغییر مسیر ناگهانی و تیراندازی به سمت ماموران قصد فرار از منطقه را داشتند که ماموران پس از هدف قرار دادن لاستیک‌های این خودرو ها، ضمن دستگیری سه قاچاقچی مسلح در بازرسی از دو خودرو، یک تن و ۱۹۹ کیلو تریاک، ۱۰۱ کیلوگرم مرفین و ۱۰۰ کیلوگرم حشیش را به همراه یک قبضه سلاح کلاش و یک قبضه کلت کمری کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در خاتمه با توجه به نقش تعیین کننده شهروندان در موفقیت‌های پلیس، از آن‌ها خواست: هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باند‌ها و فروشندگان مواد مخدر را سریعا به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند.

 


منبع : میزان

برچسب ها : #عملیاتی #کیلوگرم #خودرو #انتظامی #ماموران #سوداگران #منطقه #داشتند #قاچاقچیان #شناسایی #یگان‌های

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کشف یک تن و ۴۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در درگیری با قاچاقچیان