مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 202410 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 مهر 1396 -ساعت : 15:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن
انعقاد تفاهم نامه تجاری سازی صنعت مازندران با اوکراین

برای نخستین بار در کشور و به منظور تجاری سازی صنعت مازندران

انعقاد تفاهم نامه تجاری سازی صنعت مازندران با اوکراین

مازندمجلس: برای نخستین بار در کشور و به منظور تجاری سازی صنعت مازندران در کشور اوکراین تفاهم نامه همکاری میان خانه صنعت و معدن مازندران و اتاق مشترک بازرگانی ایران و اوکراین به امضا رسید.

مازندمجلس: در جلسه ای که شب گذشته با حضور رئیس و  اعضای هیئت مدیره های خانه صنعت و معدن مازندران و در حضور آرمان خالقی قائم مقام خانه صنعت و معدن کشور، محمدپور رئیس سازمان صمت استان، موسوی مدیر عامل شرکت شهرک‌های مازندران و تعدادی از کارآفرینان و صنعتگران استان در سالن شهید بابایی سازمان صنعت و معدن و تجارت، تفاهم نامه همکاری مشترک میان اتاق مشترک بازرگانی ایران و اوکراین با خانه صنعت مازندران منعقد شد.

حمید رضا قادی  و سید مجتبی رضوی  امضا کنندگان این تفاهم نامه به منظور افزایش مراودات تجاری بین استان مازندران و کشور اوکراین تلاش کردند و در تجاری سازی صنعت مازندران همکاری نزدیک دارند.

اتاق مشترک بازرگانی ایران و اوکراین به ریاست حمید رضا قادی از اتاق های مشترک فعال در کشوربوده که اخیرا یک هیات بازرگانی از ایران را به سرپرستی رئیس اتاق بازرگانی ایران، سازماندهی و به اوکراین اعزام کرد که نتایج مطلوبی از این سفر به دست آمد.

حمیدرضا قادی و سیدمجتبی رضوی در این تفاهم نامه بر ارتقای سطح فعالیت صنعتی و بازرگانی استان مازندران تاکید و بر تدوین روش های اجرایی آن تمرکز دارند.

همچنین حمید رضا قادی طی حکمی سیدمجتبی رضوی را به عنوان عضو اصلی کمیسون صنعت و معدن اتاق مشترک بازرگانی ایران و اوکراین و نماینده این اتاق مشترک در استان مازندران تعیین و منصوب کرد.


منبع : ایسنا


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : صنعت - اولین - تجاری - سازی‌های - ایران - اوکراین - مازندران - مجلس -

نظر شما در مورد : انعقاد تفاهم نامه تجاری سازی صنعت مازندران با اوکراین

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها