0

تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آبان 1396 - ساعت : 09:29

کد مطلب: 205928 چاپ به اشتراگ گذاشتن

انهدام یک تیم تروریستی در چالدران توسط سپاه پاسداران /چهار تروریست به هلاکت رسید

مازندمجلس: روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهداء (ع) نیروی زمینی سپاه از انهدام یک تیم تروریستی در منطقه خبر داد

مازندمجلس: روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) ‌نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر رخنه یک تیم تروریستی وابسته به استکبار جهانی به منطقه عمومی چالدران در استان آذربایجان غربی در شامگاه چهارشنبه و به شهادت رساندن دو تن از مردم بومی‌، تیم‌های عملیاتی قرارگاه حمزه سیدالشهداء(ع) نیروی زمینی سپاه که در منطقه حضور داشتند تروریست‌ها را تعقیب و با آنان درگیر شدند.
به گزارش نامه نیوز این اطلاعیه می‌افزاید:‌ در این درگیری با انهدام کامل تیم مذکور، چهار تروریست به هلاکت رسیده و سلاح‌، تجهیزات ارتباطی و مهمات آنان به دست رزمندگان اسلام افتاد.
در این اطلاعیه تصریح شده است: رزمندگان قرارگاه حمزه سیدالشهداء (ع) نیروی زمینی سپاه با آمادگی و اشراف اطلاعاتی همه‌جانبه، در همراهی با سایر نیروهای اطلاعاتی، امنیتی، نظامی و انتظامی اجازه عرض اندام به ضدانقلاب و عناصر وابسته به دشمنان و ملت ایران را نداده و هرگونه تلاش آنها برای ایجاد ناامنی در کشور را با قاطعیت پاسخ خواهند داد.

منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #زمینی #اطلاعاتی #قرارگاه #سیدالشهداء #منطقه #نیروی #اطلاعیه #رزمندگان #وابسته #تروریستی #عمومی #تروریست #انهدام #چالدران #هلاکت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : انهدام یک تیم تروریستی در چالدران توسط سپاه پاسداران /چهار تروریست به هلاکت رسید