0

تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آبان 1396 - ساعت : 10:08

کد مطلب: 205935 چاپ به اشتراگ گذاشتن

آماده باش آتش نشان‌ها برایی تامین امنیت دربی پایتخت

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان آتش نشانی از آماده باش کاملا آتش نشان‌ها برای تامین امنیت دربی پایتخت خبرداد.

مازندمجلس:

سید جلال ملکی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: در شرایطی که امروز شاهد برپایی هشتاد و پنجمین دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس هستیم، تامین امنیت این دیدار به نیرو‌های آتش نشان سپرده شده است.


وی افزود: نیرو‌های ١٣٠ ایستگاه سازمان آتش نشانی در آماده باش کامل بوده و به طور ویژه نیز تامین امنیت بازی برعهده نیرو‌های ایستگاه شماره ٢٠ سازمان است.


سخنگوی سازمان آتش نشانی در خصوص زمان استقرار آتش نشان‌ها در استادیوم آزادی و اطراف ورزشگاه تصریح کرد: ٦٠ آتش نشان به همراه ١٣ خودرو سبک و سنگین و ٥ موتورسیکلت از ساعت ١٣ امروز در اطراف ورزشگاه آزادی و داخل استادیوم مستقر خواهند شد.


ملکی تاکید کرد: نیرو‌های آتش نشان تا پایان مسابقه در ورزشگاه حضور داشته و پس از تخلیه کامل استادیوم، عملیات آن‌ها به اتمام می‌رسد.


وی خواستار همکاری تماشاگران دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس با نیرو‌های امدادی شد و خاطرنشان کرد: درخواست ما این است که تماشاگران دربی پایتخت همکاری لازم را با نیرو‌های امدادی داشته و در صورت بروز حوادث احتمالی موضوع را در کمترین زمان ممکن به نیرو‌های امدادی اطلاع دهند.منبع : میزان

برچسب ها : #نیرو‌های #دیدار #ورزشگاه #استادیوم #امدادی #تامین #امنیت #اطراف #آزادی #تماشاگران #همکاری #آماده #امروز #پایتخت #استقلال #پرسپولیس #ایستگاه #نشان‌ها #نشانی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آماده باش آتش نشان‌ها برایی تامین امنیت دربی پایتخت