مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 202570 -تاریخ انتشار : جمعه 21 مهر 1396 -ساعت : 15:17

چاپ به اشتراگ گذاشتن

آیت‎الله مکارم شیرازی: انتظار نداشتیم حج به خوبی انجام شود/رفتار سعودی‌ها محترمانه بود

مازندمجلس: سیاست > احزاب و شخصیت‌ها - ایسنا نوشت: آیت‎الله ناصر مکارم شیرازی گفت: با همه مسائل و مشکلاتی که در عربستان وجود داشت انتظار نداشتیم سفر حج به این خوبی برگزار شود.
مازندمجلس: آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی در دیدارِ حجت الاسلام سیدعلی آقای قاضی عسکر ـ نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت ـ بیان کرد: امیدواریم با درایت مسؤولان، مسأله عمره نیز حل شود و مردم با خیالی آسوده به این سفر معنوی بروند.

مکارم شیرازی ادامه داد: وقتی از زائران جویای وضعیت حج شدیم مشخص شد با برنامه‌ریزی‌ها و پیگیری مسؤولان نظام جمهوری اسلامی رفتار سعودی‌ها با زائران ایرانی محترمانه بود. مدیریت حج و اعزام زائران کاری دشوار است، اما به لطف خدا و مدیریت مسؤولان این سفر به خوبی انجام شد.

این مرجع تقلید با قدردانی از تلاش مسؤولان و دست‌اندرکاران حج، بیان کرد: امیدواریم در سال‌های آینده نیز مشکلی در سفر حج نداشته باشیم.

وی در خصوص رویدادهای جهان اسلام نیز گفت: دولت عربستان به این نتیجه رسیده که در مقابل ایران و با پیروی از برنامه‌ها و سیاست‌های آمریکا به جایی نمی‌رسد، آنگاه راه دیگری در پیش می‌گیرند و در مسائل حج مانند مسائل سیاسی رفتار نمی کنند.

مکارم شیرازی اظهار کرد: آمریکایی‌ها در تلاش هستند میان دولت‌های اسلامی اختلاف و تفرقه ایجاد کنند، اگر مسلمانان بیدار باشند دشمنان کاری از پیش نخواهند برد.

27212


منبع : خبرآنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مکارم - شیرازی - مسؤولان - رفتار - زائران - مسائل - اسلامی - مدیریت - امیدواریم - سعودی‌ها - محترمانه -

مطالب مرتبط با : آیت‎الله مکارم شیرازی: انتظار نداشتیم حج به خوبی انجام شود/رفتار سعودی‌ها محترمانه بود
نظر شما در مورد : آیت‎الله مکارم شیرازی: انتظار نداشتیم حج به خوبی انجام شود/رفتار سعودی‌ها محترمانه بود

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها