0

تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 آبان 1396 - ساعت : 16:10

کد مطلب: 206029 چاپ به اشتراگ گذاشتن

علیزاده‌طباطبایی: اعدام محمدعلی طاهری تأیید نشده است

مازندمجلس: روزنامه آرمان در تیترهای جداگانه از گفت‌وگو با محمودعلیزاده‌طباطبایی، از قول او مدعی تأیید حکم اعدام محمدعلی طاهری و بی‌اطلاعی از وصیتنامه مرحوم هاشمی‌رفسنجانی شده که طباطبایی هر دو را تکذیب می‌کند.

مازندمجلس: روز اول آبان ماه جاری، روزنامه آرمان امروز یکی از روزنامه‌های اصلاح طلب نزدیک به خانواده مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت‌وگویی را با سید محمود علیزاده طباطبایی وکیل خانواده مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی و محمد علی طاهری رییس عرفان حلقه منتشر کرد.
از مجموع هشت «زیر تیتر» انتخاب شده برای این گفت‌وگو، یک تیتر با عنوان « حکم اعدام محمدعلی طاهری تأیید شده است» به سرکرده گروه موسوم به عرفان حلقه اختصاص داشت و یک تیتر هم با عنوان «از سرنوشت وصیتنامه آیت‌الله هاشمی جزئیاتی در دست نیست» به ماجرای وصیت‌نامه رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام اختصاص یافته بود.
علیزاده طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار ما خبر انتشار یافته مبنی بر تأیید حکم اعدام طاهری را تکذیب کرد و گفت: اصلاً چنین چیزی نیست و دروغ است. من به آنها هم گفتم که پرونده به دیوان عالی کشور رفته و منتظریم دیوان تصمیم بگیرد.
این وکیل دادگستری درباره دیگر مطلب انتشار یافته به نقل از وی مبنی بر اینکه « از سرنوشت وصیت‌نامه آیت‌الله هاسمی جزئیاتی در دست نیست»، توضیح داد: همان‌طور که در این گفت‌وگو هم گفته‌ام، در ارتباط با وصیتنامه مرحوم آیت‌الله هاشمی، صالح‌ترین فرد برای اظهارنظر، محسن هاشمی است و محسن هم حرفی را می‌زند که مصلحت باشد.
علیزاده طباطبایی افزود: محسن هاشمی حتی درباره انتشار خاطرات آیت‌الله هاشمی گفته که بدون هماهنگی با دفتر مقام معظم رهبری، خاطرات را منتشر نخواهد کرد.

منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #هاشمی #آیت‌الله #طاهری #گفت‌وگو #انتشار #مصلحت #علیزاده #یافته #تأیید #اعدام #مرحوم #طباطبایی #جزئیاتی #وصیت‌نامه #دیوان #خاطرات #درباره #وصیتنامه #عرفان #رفسنجانی #خانواده #محمدعلی #تشخیص #منتشر #اختصاص #عنوان #سرنوشت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : علیزاده‌طباطبایی: اعدام محمدعلی طاهری تأیید نشده است