تاریخ انتشار : جمعه 05 آبان 1396 - ساعت : 09:17

کد مطلب: 206104 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران تشریح کرد

بازنشسته شدن ۲۵ هزار نیروی آموزش و پرورش تهران طی ۴ سال آینده/ انتقاد از برپایی کلاس‌های درس با ۴۳ دانش آموز

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران از بازنشسته شدن ۲۵ هزار نیروی آموزش و پرورش پایتخت طی ۴ سال آینده خبرداد.

مازندمجلس:

عباسعلی باقری در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: در رابطه با افزایش آمار معلمان و دبیران بازنشسته مدارس شهر تهران دغدغه‌های جدی مطرح بوده و لازم است در این رابطه تصمیم گیری شود.

وی افزود: بازنشسته شدن نیرو‌ها در شرایطی که افراد جایگزین به تعداد بازنشسته‌ها به سیستم تزریق نمی‌شوند می‌تواند مشکلاتی را به همراه داشته باشد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران با ارائه آماری از تعداد معلمان بازنشسته اظهارکرد: طی ۴ سال آینده، از تعداد ۶۰ هزار نیروی آموزش و پرورش شهر تهران حدود ۲۵ هزار نیرو بازنشسته می‌شوند.

باقری ادامه داد: باید برای جذب نیرو‌های جدید برنامه ریزی شده تا طی سال‌های آینده بتوانیم معلمان با کیفیت را جذب آموزش و پرورش تهران کنیم.

وی با انتقاد از برپایی کلاس‌های درس با تعداد دانش آموزان زیاد خاطرنشان کرد: به دلیل کمبود ظرفیت مدارس شهر تهران، برخی از کلاس‌ها در بعضی از پایه‌ها با ۴۳ دانش آموز برگزار می‌شود و در این شرایط معلمان قادر نخواهند بود آنطور که باید آموزش‌های لازم را به دانش آموزان ارائه دهند.


منبع : میزان

برچسب ها : #تهران #آموزش #بازنشسته #پرورش #تعداد #معلمان #آینده #مدارس #آموزان #ارائه #برپایی #نیروی #انتقاد #کلاس‌های #باقری #رابطه

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بازنشسته شدن ۲۵ هزار نیروی آموزش و پرورش تهران طی ۴ سال آینده/ انتقاد از برپایی کلاس‌های درس با ۴۳ دانش آموز


X https://sport45.site/