0

تاریخ انتشار : دوشنبه 08 آبان 1396 - ساعت : 09:35

کد مطلب: 206921 چاپ به اشتراگ گذاشتن

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا تاکید کرد

امکان صدور گذرنامه و ویزا در مرز وجود ندارد

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا تاکید کرد: زائرانی که به دو مرز شلمچه و چذابه مراجعه می کنند باید دارای روادید معتبر باشند و به هیچ وجه امکان صدور گذرنامه و ویزا در مرز وجود ندارد.

مازندمجلس:

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سردار محسن فتحی زاده در حاشیه بازدید از مرز چذابه، اظهارداشت: با همت مسئولان و فرماندهان استان خوزستان زیرساخت های لازم برای پذیرایی از زوار در مرزهای شلمچه و چذابه آماده شده است؛ همچنین نسبت به سال گذشته تلاش های بسیار خوبی در حوزه پارکینگ ها، مواکب و سامانه های کنترلی انجام و ظرفیت آنها نیز افزایش یافته است.

وی ادامه داد: امیدواریم امسال بهتر از سال گذشته پذیرای هموطنان باشیم و نیروها نیز آماده پذیرایی از زائران اربعین حسینی(ع) هستند.

فتحی زاده اظهار کرد: برای مرزهای شلمچه و چذابه، نیروهای تقویتی پیش بینی شده که در روزهای آینده با توجه به افزایش جمعیت، وارد صحنه می شوند و برای عبور امن و نیز تسهیل تردد زوار کمک خواهند کرد.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا تاکید کرد: زائرانی که به دو مرز شلمچه و چذابه مراجعه می کنند باید دارای روادید معتبر باشند و به هیچ وجه امکان صدور گذرنامه و ویزا در مرز وجود ندارد.


منبع : میزان

برچسب ها : #چذابه #شلمچه #پذیرایی #مرزهای #آماده #افزایش #گذشته #ندارد #هماهنگ #معاون #کننده #تاکید #گذرنامه #امکان #جانشین

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : امکان صدور گذرنامه و ویزا در مرز وجود ندارد