تاریخ انتشار : دوشنبه 08 آبان 1396 - ساعت : 10:48

کد مطلب: 206958 چاپ به اشتراگ گذاشتن

روحانی با صدورد احکام جداگانه وزیران نیرو و علوم را منصوب کرد

مازندمجلس: رئیس‌‌جمهور با استناد به اصول هشتاد و هفتم و یکصد و سی و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، وزیران نیرو و علوم را در دو حکم جداگانه منصوب کرد.

مازندمجلس: رئیس‌ جمهور با استناد به اصول هشتاد و هفتم و یکصد و سی و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، رضا اردکانیان و منصور غلامی را به ترتیب به سمت وزیر نیرو و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری منصوب کرد.
در متن حکم رئیس‌جمهور به رضا اردکانیان آمده است: با استناد به اصول هشتاد و هفتم و یکصد و سی و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و با عنایت به رأی اعتماد مورخ 7 آبان 1396مجلس شورای اسلامی، جناب‌عالی به سمت «وزیر نیرو» منصوب می‌شوید تا با به‌کارگیری همه استعداد و صلاحیت خویش و استفاده از مدیران شایسته، در پیشبرد برنامه دولت دوازدهم و اولویت‌ها و مأموریت‌های ابلاغی رییس جمهور اقدام نمایید.
همچنین در ادامه این حکم تاکید شد: امید است با اتکا به خداوند متعال، در هماهنگی با هیأت محترم وزیران و با حرکت در مسیر اعتدال و رعایت کامل «منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید» در انجام شایسته وظایف قانونی و تحقق اهداف «آزادی، امنیت، آرامش و پیشرفت» و خدمت به اسلام و ملت شریف ایران موفق باشید.
در متن حکم روحانی به منصور غلامی نیز آمده است: 
با استناد به اصول هشتاد و هفتم و یکصد و سی و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و با عنایت به رأی اعتماد مورخ 7 آبان 1396 مجلس شورای اسلامی، جناب‌عالی به سمت «وزیر علوم، تحقیقات و فناوری» منصوب می‌شوید تا با به‌کارگیری همه استعداد و صلاحیت خویش و استفاده از مدیران شایسته، در پیشبرد برنامه دولت دوازدهم و اولویت‌ها و مأموریت‌های ابلاغی رییس جمهور اقدام نمایید.
امید است با اتکا به خداوند متعال، در هماهنگی با هیأت محترم وزیران و با حرکت در مسیر اعتدال و رعایت کامل «منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید» در انجام شایسته وظایف قانونی و تحقق اهداف «آزادی، امنیت، آرامش و پیشرفت» و خدمت به اسلام و ملت شریف ایران موفق باشید.
گفتنی است روز گذشته نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی مجلس، با 180 رأی موافق به منصور غلامی و 225 رای به رضا اردکانیان به آنان برای تصدی وزارت‌های علوم و نیرو رأی اعتماد دادند.منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #اسلامی #منصوب #شایسته #منصور #اردکانیان #غلامی #اعتماد #جمهور #وزیران #شورای #جمهوری #استناد #هشتاد #قانون #اساسی #اخلاقی #منشور #رعایت #اعتدال #هماهنگی #محترم #تدبیر #متعال #اهداف #پیشرفت #اسلام #باشید #خداوند #آرامش #قانونی #آزادی #امنیت #وظایف #برنامه #به‌کارگیری #استعداد #صلاحیت #می‌شوید #جناب‌عالی #تحقیقات #فناوری #عنایت #استفاده #مدیران #مأموریت‌های #ابلاغی #اقدام #اولویت‌ها #دوازدهم #روحانی #پیشبرد #نمایید

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : روحانی با صدورد احکام جداگانه وزیران نیرو و علوم را منصوب کرد


X https://sport45.site/