مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 203641 -تاریخ انتشار : سه شنبه 25 مهر 1396 -ساعت : 10:09

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اسناد توافق برای دیوارکشی در اطراف مجلس به شورای شهر ارائه شود/ دیدار نمایندگان شورا با رئیس مجلس

هاشمی:

اسناد توافق برای دیوارکشی در اطراف مجلس به شورای شهر ارائه شود/ دیدار نمایندگان شورا با رئیس مجلس

مازندمجلس: رئيس شوراي شهر تهران خواستار ارائه اسناد توافقات مسئولان مجلس با شهرداري وقت در رابطه با ساخت و ساز در اطراف ساختمان مجلس شد.

مازندمجلس: به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، محسن هاشمی در چهاردهمین جلسه رسمی شورای شهر تهران گفت: شهردار تهران گفت و گوی بسیار خوبی با اصحاب رسانه داشتند.

وی با اشاره به انتساب مدیران جدید در شهرداری تهران اظهارکرد: مدیرانی که به تازگی منسوب شده اند نیاز دارند که بیشتر با شرایط شورا آشنا شوند.

رئیس شورای شهر تهران در خصوص تغییر و تحولات ایجاد شده در میدان بهارستان خاطرنشان کرد: درخواست ما این است که هر چه سریع‌تر تکلیف ساخت و ساز‌ها در میدان بهارستان مشخص شود.

هاشمی تاکید کرد: مسئولان مجلس باید مدارک و توافقات خود با شهردار قبلی را به شورای شهر ارائه دهند.
وی با اشاره به لزوم مشخص شدن تکلیف دیوار کشی در اطراف مجلس تصریح کرد: ما باید بدانیم که چه کسی باساخت و ساز‌ها موافقت کرده و این توافق در چه بازه زمانی صورت گرفته است.

رئیس شورای شهر تهران از برگزاری یک جلسه با رئیس مجلس شورای اسلامی خبرداد و بیان کرد: فردا در جلسه‌ای که با رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار خواهیم کرد به موضوع ساخت و ساز‌ها در اطراف ساختمان مجلس و دیوارکشی‌ها در اطراف این ساختمان خواهیم پرداخت.


منبع : میزان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای - تهران - اطراف - ساز‌ها - هاشمی - اسلامی - خواهیم - ساختمان - تکلیف - اشاره - توافق - ارائه - شهردار - میدان - بهارستان -

نظر شما در مورد : اسناد توافق برای دیوارکشی در اطراف مجلس به شورای شهر ارائه شود/ دیدار نمایندگان شورا با رئیس مجلس

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها