0

تاریخ انتشار : دوشنبه 08 آبان 1396 - ساعت : 20:46

کد مطلب: 207121 چاپ به اشتراگ گذاشتن

توضیح مدیر شبکه سه پس از نمایش «سرزمین کهن» برای نمایندگان مجلس

مازندمجلس: مدیر شبکه سه سیما با اشاره به جلسه امروز با نمایندگان بختیاری، گفت: در این جلسه مقرر شد برای حصول اطمینان بیشتر بعد از بازبینی بخش‌هایی از این سریال توسط نمایندگان بختیاری‌، زمان پخش جدید این سریال اعلام شود.

مازندمجلس:  به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، علی اصغر پورمحمدی با بیان اینکه این جلسه با حضور قائم مقام رییس سازمان، معاون سیما و جمعی از مدیران ارشد رسانه ملی برگزار شد، تصریح کرد: در این جلسه که در فضایی بسیار صمیمی برگزار شد، جنبه‌های مختلف این سریال به لحاظ کارشناسی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نمایندگان دغدغه‌های خود را مطرح کردند.

مدیر شبکه سه سیما تذکرات و ملاحظات نمایندگان بختیاری را موثر و راهگشا خواند و افزود: قطعا رسانه ملی از این راهنمایی‌ها و نقطه نظرات به صورت مطلوب استفاده خواهد کرد.
وی تصریح کرد: سازمان صداوسیما همواره به مسائل قومیتی توجه ویژه داشته و دارد و جنبه‌های مختلف آن را مورد بررسی قرار می دهد.
علی اصغر پورمحمدی تجلیل از همه اقوام و احترام به آنان را از اهداف و سیاست‌های رسانه ملی برشمرد و گفت: قطعا سازمان صداوسیما در تجلیل از قوم بختیاری و حفظشان و جایگاه آنها همچون سایر اقوام ایرانی توجه و ملاحظه داشته و دارد.
مدیر شبکه سه سیما افزود: به‌رغم اینکه زمان پخش سریال سرزمین مادری مشخص شده بود اما به دلیل برخی نگرانی‌های نمایندگان بختیاری قرار شد بخش‌هایی از سریال برای این عزیزان به نمایش درآید تا این نگرانی‌ها رفع شود.
پورمحمدی از بررسی جوانب مختلف فرهنگی و اجتماعی این سریال در سطوح بالای مدیریتی کشور خبر داد و گفت: بعد از بازبینی نمایندگان بختیاری، زمان دقیق پخش آن اعلام خواهد شد.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #نمایندگان #بختیاری #رسانه #سریال #مختلف #پورمحمدی #بررسی #تجلیل #اقوام #صداوسیما #افزود #جنبه‌های #سرزمین #اینکه #برگزار #تصریح #نمایش

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : توضیح مدیر شبکه سه پس از نمایش «سرزمین کهن» برای نمایندگان مجلس