0

تاریخ انتشار : جمعه 12 آبان 1396 - ساعت : 14:39

کد مطلب: 208046 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ارتش بیانیه داد : پاسخ کوبنده به مواضع ترامپ خواهیم داد

مازندمجلس: ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت فرارسیدن ۱۳ آبان، روز دانش آموز و روز مبارزه با استکبار جهانی بیانیه ای صادر کرد.

مازندمجلس: ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت فرارسیدن ۱۳ آبان، روز دانش آموز و روز مبارزه با استکبار جهانی بیانیه ای صادر کرد.
به گزارش نامه نیوز در این بیانیه آمده است: این روز یادآور حماسه بزرگ مردان و زنانی است که با عشق و ارادت به حضرت امام (ره) و انقلاب اسلامی، ندای استکبار ستیزی و مبارزه با ظلم و سلطه کشورهای استکباری عالم و متحدان غربی و منطقه ای آنان را با تمام وجود فریاد زدند و امروز هم نسل انقلابی، پویا، آگاه و جوان ایران اسلامی با شور و اقتدار بیشتر و با توکل و امید به آینده در راستای تداوم انقلاب اسلامی، این میراث گرانبهای امام راحل و در راه حفظ ارزشهای انقلاب و حرمت خون شهیدان، یکپارچه و یک صدا علیه استکبار جهانی ایستاده اند.
در ادامه بیانیه آمده است: فریاد رسای "مرگ بر آمریکا" در مراسم راهپیمایی روز ۱۳ آبان پاسخ کوبنده ای به مواضع متزلزل و سخیف رئیس جمهور آمریکا در رابطه با ایران اسلامی و برخی نهادهای ارزشمند و  انقلابی از جمله سپاه پاسداران می باشد، سخنانی که نشان دهنده عمق کینه توزی و عداوت استکبار جهانی نسبت به انقلاب اسلامی و نگرانی و استیصال آنان از اقتدار و نفوذ روزافزون جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان است و به جز خواری و انزاوی بیشتر استکبار در عرصه بین المللی نتیجه دیگری برایشان در بر نخواهد داشت.
در پایان این بیانیه آمده است: آحاد فرماندهان و کارکنان غیور ارتش حزب الله ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ۱۳ آبان و تسلیت ایام اربعین حسینی(ع) و تجدید پیمان با آرمان های انقلابی و ضد استکباری بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران؛ بار دیگر با فریاد "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) لبیک خواهند گفت.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #اسلامی #بیانیه #استکبار #انقلاب #فریاد #آمریکا #انقلابی #جهانی #جمهوری #بیشتر #کوبنده #اقتدار #مواضع #منطقه #مبارزه #استکباری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ارتش بیانیه داد : پاسخ کوبنده به مواضع ترامپ خواهیم داد