مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 17529 -تاریخ انتشار : دوشنبه 09 فروردین 1395 -ساعت : 12:54

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تحرکات احمدی نژادی‌ها در کشور/ فعالیت گسترده در مازندران/ مسئولیت تخریب ناطق و لاریجانی به مازندران واگذار شد

رصد مازندمجلس از فعالیت احمدی‌نژادی‌ها در شبکه‌های اجتماعی؛

تحرکات احمدی نژادی‌ها در کشور/ فعالیت گسترده در مازندران/ مسئولیت تخریب ناطق و لاریجانی به مازندران واگذار شد

اختصاصی مازندمجلس: به نظر می‌رسد با توزیع استانی مسئولیت‌ها در تخریب چهره‌ها و مدیران نظام مقدس جمهوری اسلامی این جریان در نظر دارد با ترور شخصیت مسیر را برای رئیس دولت‌های نهم و دهم هموار سازد تا وی در انتخابات پیش رو تنها با حسن روحانی رقابت نماید و سایر فعالین و چهره‌های اصولگرا به خود اجازه انتقاد از احمدی‌نژاد را هم ندهند.

اختصاصی مازندمجلس: محمود احمدی‌نژاد که در انتخابات سال 84 در تکثر نامزدهای مستقل و اصلاح‌طلب توانست گوی‌سبقت را از دیگر نامزدها برباید و با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به دور دوم راه یابد، با استراتژی تقابل با هاشمی و شعار حمایت از طبقه ضعیف توانست بر صندلی ریاست جمهوری تکیه زند.

پس از آن نیز در انتخابات سال 88 با همه حواشی‌های قبل، حین و بعد انتخابات، دوره ریاست خود را برای 4 سال بعد تمدید نمود، اگرچه عملکرد هشت ساله وی در ترازوی سنجش و نقد بسیاری قرار گرفته است و حتی برای اولین بار پس از انقلاب معاون اول رئیس جمهور و بسیاری دیگر به اتهامات عمدتا اقتصادی بازداشت، محاکمه و محکوم شده‌اند اما این طیف نو ظهور که خود را چندان اصولگرا نیز نمی‌پندارد برای کسب صندلی ریاست جمهوری در انتخابات سال 96 عزم خود را جزم نموده است فارغ از اینکه آیا رئیس دولت‌های نهم و دهم مورد اقبال اصولگرایان قرار می‌گیرد و یا صلاحیت وی مورد تایید شورای نگهبان قرار خواهد گرفت یا خیر اما آگاهان سیاسی برخی تحرکات محمود احمدی‌نژاد را عزم او برای انتخابات ریاست جمهوری می‌دانند. سخنرانی وی در ورامین، توزیع پلاک در مراسم‌های راهیان نور و اینک فعالیت گسترده در فضای مجازی همه خبر از تحرکات این جریان دارد.

درحالی که جریانی موسوم به انحرافی و احمدی‌نژاد در تهران با نشست‌های گسترده در حال طرح ریزی و ساماندهی نیروهای خود است در استان‌ها این فعالیت با یارگیری در فضای مجازی آغاز شده است از جمله آنها مازندران است که رئیس جریان انحرافی نیز از همین استان است.

پس از انتخابات هفتم اسفند برخی از گروه‌های تلگرامی منتسب به نامزده‌های این جریان با وجود آنکه اقبال چندانی از سوی مردم در انتخابات نداشته‌اند با تغییر نام خود به حامیان احمدی نژاد اقدام به ادامه فعالیت در فضای مجازی نموده‌اند.

به طوری که در بسیاری از حوزه‌های انتخابیه مازندران برخی از نامزدهای اصولگرا و مغلوب در انتخابات ضمن آنکه گروه هواداران خود را به حامیان احمدی‌نژاد تبدیل نموده‌اند با راه اندازی چندین کانال تلگرامی اقدام به پخش کلیپ‌های تخریبی علیه رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌نمایند و همچنان با استراتژی دو قطبی احمدی‌نژاد – هاشمی قصد تحریک جامعه را دارند و براساس اخبار دریافتی به زودی با هدف بومی شدن تخریب‌ها از پایگاه‌های خبری خود در استان‌ها نیز رونمایی خواهند کرد.

اما نکته قابل توجه خرج کرد این جریان از جایگاه رهبری انقلاب است به نحوی که در گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی خود آیت الله هاشمی را در نقطه مقابل رهبری قرار داده و احمدی‌نژاد را سرباز ولایت معرفی می‌نامند.

این جریان بی‌آنکه به عواقب و هزینه‌زایی رفتار خود برای کشور بی‌اندیشند تنها مقاصد سیاسی خود را دنبال نموده و قصد دارند این طور وانمود کنند که رهبری نظام نیز رفتار آنان را تایید می‌نمایند.

براساس اخبار دریافتی خبرنگار مازندمجلس با توزیع مسئولیت در میان فعالین شبکه‌های مجازی این جریان سیاسی تخریب چهره آیت الله ناطق نوری و علی لاریجانی را با این عنوان که رفتار سیاسی آنان تمایزی با حسن روحانی و آیت الله هاشمی رفسنجانی ندارد به فعالین استان مازندران واگذار شده است.

به نظر می‌رسد با توزیع استانی مسئولیت‌ها در تخریب چهره‌ها و مدیران نظام مقدس جمهوری اسلامی این جریان در نظر دارد با ترور شخصیت مسیر را برای رئیس دولت‌های نهم و دهم هموار سازد تا وی در انتخابات پیش رو تنها با حسن روحانی رقابت نماید و سایر فعالین و چهره‌های اصولگرا به خود اجازه انتقاد از احمدی‌نژاد را هم ندهند.

اگرچه حضور در عرصه انتخابات و کاندیداتوری از مسیر قانونی حق هر شهروند ایرانی است اما همه جریان‌های سیاسی باید ابتدا منافع ملی را در صدر فعالیت‌های خود قرار داده به صرف یک انتخابات هزینه‌های جبران ناپذیر را بر کشور تحمیل ننمایند که این مسئله تنها مختص حامیان احمدی‌نژاد و یا اصلاح‌طلبان نمی‌گردد بلکه همه کسانی که فعالیت‌های سیاسی خود را در چارچوب نظام اسلامی تعریف می‌نمایند باید به مبانی اخلاقی - اسلامی و قانونی نظام نیز پایبند باشند.

نویسنده :


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تحرکات - احمدی نژادی‌ها - در کشور/ فعالیت گستر - لاریجانی - به - مازندران - واگذار شد -

مطالب مرتبط با : تحرکات احمدی نژادی‌ها در کشور/ فعالیت گسترده در مازندران/ مسئولیت تخریب ناطق و لاریجانی به مازندران واگذار شد
نظرات کاربران در مورد : تحرکات احمدی نژادی‌ها در کشور/ فعالیت گسترده در مازندران/ مسئولیت تخریب ناطق و لاریجانی به مازندران واگذار شد
  • حسنپاسخ0دوشنبه 09 فروردین 1395

    لاریجانی و ناطق منفور مردم مازندران هستند و نیاز به تخریب ندارند

نظر شما در مورد : تحرکات احمدی نژادی‌ها در کشور/ فعالیت گسترده در مازندران/ مسئولیت تخریب ناطق و لاریجانی به مازندران واگذار شد

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها