0

تاریخ انتشار : یکشنبه 14 آبان 1396 - ساعت : 11:29

کد مطلب: 208533 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فتحی زاده خبر داد

تردد روزانه 160 هزار زائر از مرز مهران

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- فرمانده قرارگاه اربعین نیروهای مسلح گفت: روزانه 160 هزار زائر از مرز مهران به عراق سفر می کنند.

مازندمجلس:

سردار محسن فتحی زاده در جلسه قرار گاه اربعین ناجا که با حضور فرمانده ناجا برگزار شد، اظهار داشت: در بازدیدی که وزیر کشور عراق به همراه سفیر کشورمان از پایانه مرزی مهران و طول مسیر پیاده روی زوار داشتند از برقراری نظم و امنیت مطلوب در پایانه مرزی و طول مسیر پل زائر تا پایانه اعلام رضایت کردند.

سردار فتحی زاده با بیان اینکه تا امروز هیچ مشکلی در تردد زوار در مهران نداشتیم ،گفت:در چند روز باقی مانده نیز با تمام توان ماموریت اربعین را انجام خواهیم داد و تدابیر و تمهیدات لازم نیز برای برگشت زائران حسینی(ع) اندیشیده شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: نظم و امنیت در مرز بین المللی مهران مثال زدنی بوده  به طوری که در یک شبانه روز بیش از 160 هزار زائر بدون هیچ مشکل خاصی از پایانه مرزی مهران عبور کردند و مسئولان عراقی از تردد چنین حجمی از زائر در تعجب و شگفت بودند.

فرمانده قرارگاه اربعین نیروهای مسلح مستقر در مهران در پایان تاکید کرد: هماهنگی و تعامل نیروهای مسلح مستقر در مهران و همکاری خوب زائران با پلیس در این مرز بین المللی از عوامل اصلی موفقیت در ماموریت اربعین بوده و ان شاءالله این روند تا زمان برگشت زائران از مراسم معنوی اربعین حسینی(ع) تداوم خواهد داشت.

 


منبع : میزان

برچسب ها : #مهران #اربعین #پایانه #زائران #حسینی #نیروهای #مستقر #المللی #ماموریت #سردار #فرمانده #امنیت #برگشت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : تردد روزانه 160 هزار زائر از مرز مهران