0
آغاز فعالیت انجمن ناشران و کتابفروشان استان فارس

تاریخ انتشار : دوشنبه 15 آبان 1396 - ساعت : 09:35

کد مطلب: 208791 چاپ به اشتراگ گذاشتن

آغاز فعالیت انجمن ناشران و کتابفروشان استان فارس

مازندمجلس: آغاز فعالیت انجمن ناشران و کتابفروشان استان فارس مدیر انجمن ناشران و کتابفروشان استان فارس با اعلام این خبر به خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، گفت:‌ این انجمن با هدف حمایت مادی و معنوی از ناشران‌، ‌کتابفروشان و نویسندگان استان فارس، همچنین اعتلای فرهنگ کتاب و کتابخوانی در قالب برنامه‌های مختلف فرهنگی،‌ حدود چهار ماه است که فعالیت خود را آغاز کرده است.
 
جواد کاظمی افزود:‌ بسترسازی مناسب برای فعالیت ناشران و کتابفروشان و ایجاد هماهنگی بین ناشران و کتابروشان استان و ایجاد ارتباط موثرتر بین ناشران و کتابفروشان و اداره کل فرنگ و ارشاد اسلامی استان و دیگر ارگان‌ها ونهادهای دولتی از دیگر اهداف شکل‌گیری این اتحادیه به شمار می‌آید.
 
وی با بیان اینکه ترویج فرهنگ کتابخوانی و تدوین و ارائه طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی از جمله اولویت‌های انجمن هستند، تاکید کرد:‌ ناشران و کتابفروشان عموما با مشکلات زیادی در حوزه‌های مختلف و اصناف دیگز دارند،‌ پیگیری این مطالبات، همچنین همکاری با اصناف و اتحادیه‌های دیگر برای حل مشکلات اعضا را می‌توان در فهرست برنامه‌های اتحادیه نام برد.
 
کاظمی تاکید کرد:‌ نظارت بر برگزاری تمام نمایشگاه‌های استان فارس از طراحی تا اجرا با توجه به توان ناشران و کتابفروشان نیز از دیگر برنامه‌هایی است که در این انجمن پیگیری می‌کنیم.
 
مدیر انجمن ناشران و کتابفروشان استان فارس با بیان اینکه پیش از این صنف تخصصی در حوزه نشر در این استان وجود نداشت، گفت‌:‌ نبود صنف مرتبط با حوزه فعالیت کتابفروشان همیشه یکی از دغدغه‌های اهالی نشر بوده است و اکنون که توانستیم انجمن را ثبت کنیم و در حال عضوگیری هستیم، امیدواریم بتوانیم به مطالبات همکاران خود پاسخ دهیم.
منبع : ایبنا

برچسب ها : #استان #کتابفروشان #ناشران #انجمن #فعالیت #برنامه‌های #تاکید #اینکه #مشکلات #اصناف #مطالبات #پیگیری #اتحادیه #ایجاد #کتابخوانی #فرهنگ # مدیر #مختلف #فرهنگی #همچنین

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آغاز فعالیت انجمن ناشران و کتابفروشان استان فارس