0

تاریخ انتشار : دوشنبه 15 آبان 1396 - ساعت : 10:17

کد مطلب: 208812 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس پلیس اصفهان خبر داد

دستگیری ۳۹۶ متهم فراری با اجرای طرح ذوالفقار ۳

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی اصفهان از اجرای طرح ذوالفقار ۳ با هدف دستگیری محکومان و متهمان فراری خبر داد و گفت: در این طرح تعداد ۳۹۶ نفر از مجرمان تحت تعقیب محاکم قضائی دستگیر شدند.

مازندمجلس:

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سردار مهدی معصوم بیگی اظهار داشت: طرح بزرگ ذوالفقار ۳، از سلسله اقدامات قرارگاه عملیاتی اقدام و عمل است که در راستای دستگیری و جلب محکومان و متهمان فراری در انتظامی استان به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی افزود: در این طرح که حدود یک ماه کار شناسایی و ۴۸ ساعت کار میدانی، عملیاتی و انتظامی صورت گرفت ۶۳ تیم مجرب در سطح استان به کارگیری شدند و ۳۹۶ نفر از مجرمان و محکومانی که فراری بودند شناسایی و دستگیر شدند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد:این طرح با سه هدف پیشگیری از جرم، تکمیل کردن چرخه رسیدگی و دادرسی که بسیار مهم است و احقاق حقوق متضررین به اجرا گذاشته شد.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه جرایم این افراد متنوع و در حوزه سرقت و دیگر جرایم است گفت: پیامی که طرح مذکور برای همه مجرمان و خلافکاران دارد این است که بدانند پلیس در احقاق حقوق مردم از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کند و مجرمان را در هر کجایی که پنهان شوند با قدرت دستگیر و تحویل قانون می‌دهد.

وی افزود: این طرح از سلسله طرح‌های تاثیر گذار در پیشگیری از جرم است که ادامه خواهد یافت و لازم است از همه مسئولان اجرای احکام دستگاه قضا در سطح استان تقدیر و تشکر کنم که کمال همکاری را با ماموران انتظامی در اجرای موفق این طرح داشتند.

 


منبع : میزان

برچسب ها : #انتظامی #استان #اجرای #مجرمان #فراری #دستگیر #پیشگیری #جرایم #احقاق #شناسایی #گذاشته #ذوالفقار #سلسله #عملیاتی #دستگیری #افزود

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دستگیری ۳۹۶ متهم فراری با اجرای طرح ذوالفقار ۳