وعده‌ی ما روز مازندرانِ سال آینده/ مازنی ها برای توسعه بسیج می شوند

تاریخ انتشار : دوشنبه 15 آبان 1396 - ساعت : 11:31

کد مطلب: 208841 چاپ به اشتراگ گذاشتن

خطاب به استاندار جدید؛

وعده‌ی ما روز مازندرانِ سال آینده/ مازنی ها برای توسعه بسیج می شوند

اختصاصی مازندمجلس: روز گذشته تمامی مازندرانی های داخل و خارج استان 14آبان، روز مازندران را گرامی داشتند. ما هم همواره عادت کرده ایم بر تاریخ پرطمطراق خود بنازیم.

اختصاصی مازندمجلس: روز گذشته تمامی مازندرانی های داخل و خارج استان 14آبان، روز مازندران را گرامی داشتند. ما هم همواره عادت کرده ایم بر تاریخ پرطمطراق خود بنازیم. روز مازندران نیز از آن دسته ایام است که حس وطن دوستی نهفته در وجود مازنی‌ها را به جوشش در می آورد. ذات این امر نه تنها ایرادی ندارد بلکه بسیار پسندیده و حتی سفارش شده توسط بزرگان دین می باشد، آن گونه که پیامبر (ص) می فرمایند: حب الوطن من الایمان!

 

باید به یاد داشته باشیم که نام مازندران همواره در تاریخ جاودان می ماند و این ما هستیم که باید میراثی برای آیندگان به جای بگذاریم. حال پرسش مهم اینجاست، تا چه زمانی باید در باد تاریخ پرشکوه ایران، مازندران و علویان خوابید؟ آیا نباید برای توسعه، پیشرفت و ماندگاری در تاریخ کاری انجام داد؟ یا بهتر است بپرسیم چه کاری صورت گرفته است؟

دوران استانداری محمد اسلامی همزمان با ایام نامگذاری شده به نام مازندران آغاز شده است. این تقارن را باید به فال نیک گرفت. هدف از نامگذاری روزی در تقویم رسمی کشور به نام روز مازندران معرفی فرهنگ، زبان، باورها و مهم تر از همه ظرفیت های استان مازندران می باشد. پس هم اکنون فرصت خوبی دست داده تا اسلامی شرایط را بررسی کند، کاستی ها را بیابد و و چوب های لای چرخ پیشرفت و توسعه مازندران را بهتر شناسایی کند.

اکنون که اسلامی پشت در ساختمان سفید استانداری نظاره گر آخرین روز مسئولیت ربیع فلاح می باشد، با توجه به قرار گیری در ایام روز مازندران فرصت مناسبی بدست آورده تا به عملیاتی شدن برنامه های خود بیشتر بیاندیشد.

توقع تمامی مازندرانی ها این است که حال با تقارن شروع به کار اسلامی و روز مازندران، سال آینده و سال های جلوتر در کنار پاسداشت تاریخ و فرهنگ غنی مازنی، جشنی برای دستاور های استانی، رونق صنعت و کشاورزی، کاهش نرخ بیکاری و توسعه گردشگری برگزار کنند.

بدون شک امروز همزمان با شروع به کار رسمی محمد اسلامی به عنوان بیست و دومین استاندار مازندران تمامی اقشار، نخبگان و جناح های سیاسی دست یاری به وی خواهند داد. تجربه روز های منتهی به انتخاب استاندار و برهه های مختلف زمانی موجب شده تا همگان در استان تنها یک هدف را دنبال کنند و آن هم توسعه، پیشرفت و افتخارآفرینی برای مازندران باشد.

یقینا با بسیج تمام نیرو ها و پتانسیل های موجود در استان می توان به نقطه ای رسید که گرامیداشت روز مازندران امری حیاتی برای کل کشور باشد.

نویسنده :

برچسب ها : #وعده‌ی ما روز مازندرانِ سال آینده/ مازنی ها برای توسعه بسیج می شوند خطاب به استاندار جدید؛

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : وعده‌ی ما روز مازندرانِ سال آینده/ مازنی ها برای توسعه بسیج می شوند


X https://sport45.site/