0

تاریخ انتشار : پنج شنبه 18 آبان 1396 - ساعت : 16:10

کد مطلب: 209715 چاپ به اشتراگ گذاشتن

توقیف خودرو ۲.۵ میلیاردی قاچاق در شهرستان قدس

مازندمجلس: خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان قدس از توقیف خودرو ۲.۵ میلیاردی قاچاق خبر داد.

مازندمجلس:

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان،سرهنگ شاهپور فلاحی گفت: در راستای پوشش انتظامی اماکن و معابر اصلی شهرستان،مأموران پلیس راهور حین گشت زنی به یک دستگاه خودروی شورلت کامارا که دارای پلاک گذر موقت بود مظنون و نسبت به بررسی مدارک خودرو اقدام کردند.

سرهنگ" فلاحی "خاطر نشان کرد:پس از بررسی مدارک و پلاک خودرو و وجود شواهدی  بر تناقض در اطلاعات مندرج در کارت و مدل ساخت خودرو و  سایر اطلاعات مربوط به خودرو مراتب از راهور استان استعلام و مشخص شد پلاک خودرو و کارت شناسایی آن جعلی بوده و این خودرو فاقد هرگونه مدارک قانونی برای تردد در داخل کشور است از این رو خودرو تا تعیین تکلیف وضعیت به پارکینگ منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان قدس ادامه داد: خودرو مکشوفه به صورت قاچاق از مرزهای جنوبی وارد کشور شده و دارای ارزش تقریبی دو و نیم میلیارد ریال است که بدون اخذ مجوزهای قانونی به تهران منتقل شده است لذا خودرو توقیف، پرونده قضائی تشکیل و به همراه راننده آن به مراجع قضائی معرفی شد.

 


منبع : میزان

برچسب ها : #خودرو #مدارک #شهرستان #قضائی #اطلاعات #قانونی #منتقل #بررسی #راهور #سرهنگ #قاچاق #فلاحی #انتظامی #توقیف #دارای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : توقیف خودرو ۲.۵ میلیاردی قاچاق در شهرستان قدس