مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 206558 -تاریخ انتشار : یکشنبه 07 آبان 1396 -ساعت : 09:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن

۲۲ و ۲۳ آذرماه سال جاری و به آهنگسازی و سرپرستی «کاوه سپندار»

۲۲ و ۲۳ آذرماه سال جاری و به آهنگسازی و سرپرستی «کاوه سپندار»«بیژن کامکار» و «مجتبی عسگری» در تالار وحدت می‌خوانند

مازندمجلس:بیژن کامکار و مجتبی عسگری با همراهی گروه «نی‌‌بانگ» به سرپرستی و آهنگسازی کاوه سپندار در تالار وحدت تهران روی صحنه می‌روند.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، این کنسرت در دو بخش کردی و موسیقی سنتی ایرانی برگزار می‌شود که در بخش اول بیژن کامکار به اجرای موسیقی کردی می‌پردازد و در بخش دوم گروه موسیقی ایرانی به خوانندگی مجتبی عسگری قطعاتی را برای مخاطبان اجرا خواهند کرد.

کاوه سپندار آهنگساز و سرپرست گروه است که در این اجرا سازهای نی و دیوان را خواهد نواخت. از دیگر هنرمندان این کنسرت نیز می‌توان به عود و دیوان: کسری سپندار، سنتور: سوده اسدپور، سنتور: مسعود آرامش، کمانچه: همایون پشتدار، تار و دیوان: صائب کاکاوند، تمبک و ساز های کوبه ای: ماهور زمانه پور، کمانچه: نرگس دهقانی،‌تارباس: کاوه آهنگرانی و دف و دهل: رامین ملکی اشاره کرد.

این کنسرت طی دو شب در تاریخ ۲۲ و ۲۳ آذر ماه در تالار وحدت تهران برگزار خواهد شد. بلیت‌های این اجرا نیز از ۴۰ تا ۱۱۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده‌ است.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سپندار - موسیقی - کنسرت - دیوان - عسگری - تالار - مجتبی - آهنگسازی - کامکار - سرپرستی - سنتور - کمانچه - آذرماه - برگزار - ایرانی - تهران -

نظر شما در مورد : ۲۲ و ۲۳ آذرماه سال جاری و به آهنگسازی و سرپرستی «کاوه سپندار»«بیژن کامکار» و «مجتبی عسگری» در تالار وحدت می‌خوانند

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها