مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 207234 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 آبان 1396 -ساعت : 10:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تازه‌ترین آلبوم موسیقایی «فردین خلعتبری» راهی بازار می شود

تازه‌ترین آلبوم موسیقایی «فردین خلعتبری» راهی بازار می شودانتشار تیزر تصویری  «امشب را کنار غزل‌های من بخواب» به خوانندگی «همایون شجریان»

مازندمجلس:تازه‌ترین آلبوم موسیقایی «فردین خلعتبری» با عنوان «امشب را کنار غزل‌های من بخواب» به خوانندگی «همایون شجریان» به زودی راهی بازار موسیقی کشور می شود.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، فردین خلعتبری و همایون شجریان که چندی قبل تازه ترین اثر مشترک خود را به اتمام رسانده اند، چندی پیش قطعه «بار دیگر فراموشی» را در فضای مجازی منتشر کردند. این دو هنرمند در آلبوم جدیدی که مراحل فنی آن به اتمام رسیده، با همراهی آنسامبل «ذاستا» چندین قطعه را برای علاقه مندان موسیقی ایرانی آماده کرده اند. این اثر به گفته سازندگانش در فضایی مینی مال تولید شده و با توجه به اینکه ارکستر در نظر گرفته شده یک کوارتت زهی است می تواند به عنوان یکی متفاوت ترین آلبوم های همایون شجریان در حوزه خوانندگی به حساب آید.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آلبوم - همایون - خلعتبری - شجریان - فردین - خوانندگی - بازار - موسیقایی - موسیقی - تازه‌ترین - اتمام - غزل‌های - بخواب -

نظر شما در مورد : تازه‌ترین آلبوم موسیقایی «فردین خلعتبری» راهی بازار می شودانتشار تیزر تصویری  «امشب را کنار غزل‌های من بخواب» به خوانندگی «همایون شجریان»

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها