0

تاریخ انتشار : دوشنبه 22 آبان 1396 - ساعت : 11:03

کد مطلب: 210660 چاپ به اشتراگ گذاشتن

ترافیک فوق سنگین در محورهای ورودی مناطق زلزله‌زده

مازندمجلس: رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از افزایش ترافیک محورهای ورودی به مناطق زلزله زده خبر داد و افزود: پلیس راه از تردد اتومبیل‌هایی که مسوولیتی در مناطق زلزله زده ندارند جلوگیری خواهد کرد، لذا درخواست می‌کنیم مردمی که مسوولیتی در مناطق زلزله زده ندارند از تردد در این مناطق خودداری کنند.

مازندمجلس: سرهنگ رحمانی ، در تشریح وضعیت معابر و جاده‌های منتهی به مناطق زلزله زده کشور گفت: ترافیک در محور کرند به قصر شیرین و سرپل ذهاب به دالاهو در حال حاضر  فوق سنگین است و علت افزایش ترافیک این محورها به دلیل مراجعه خودروهای غیرمسوول و شخصی بوده که نباید در شرایط فعلی به این مناطق مراجعه کنند.
به گزارش نامه نیوز وی افزود: پلیس راه از اتومبیل‌هایی که مسوولیتی در منطقه ندارند جلوگیری می‌کنند اما از همه هموطنان ، خودروهای شخصی و کسانی که مسوولیتی در امر امدادرسانی در منطقه زلزله‌زده ندارند درخواست می‌کنم که به این مناطق مراجعه نکنند تا راه برای تردد سریع‌تر خودروهای امدادی باز باشد.
رییس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا ادامه داد:‌تلاش برای بازگشایی محورهای مسدود روستایی در مناطق زلزله زده ادامه دارد تا بدین ترتیب امدادرسانی از طریق هوا و زمین ادامه پیدا کند.
منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #مناطق #ترافیک #ادامه #خودروهای #مراجعه #ندارند #امدادرسانی #سنگین #منطقه #مسوولیتی #زلزله‌زده #محورهای #زلزله

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ترافیک فوق سنگین در محورهای ورودی مناطق زلزله‌زده