0

تاریخ انتشار : دوشنبه 22 آبان 1396 - ساعت : 14:26

کد مطلب: 210752 چاپ به اشتراگ گذاشتن

هیئتی از کمیسیون اجتماعی به مناطق زلزله‌زده می‌رود / خسارت حادثه دیدگان کرمانشاه در کمترین زمان جبران شود

مازندمجلس: رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت که فردا هیئتی از این کمیسیون برای کمک به مباحث مرتبط با حوزه روانشنانسی و مددکاری اجتماعی به مناطق زلزله‌زده می‌رود.

مازندمجلس: عبدالرضا عزیزی ایسنا اظهار کرد: براساس ماموریت رئیس مجلس تیمی از کمیسیون اجتماعی به مناطق زلزله‌زده خواهد رفت تا آنجا کمکهای لازم را در حوزه روانشناسی و مددکاری اجتماعی انجام دهد.
به گفته وی ابعاد روانی این اتفاق نیز در کنار ابعاد جانی و سلامت جسمی آسیب دیدگان دارای اهمیت است لذا باید تیمی برای رسیدگی در حوزه مددکاری اجتماعی و روانشناسی در مناطق زلزله‌زده حضور پیدا کند.
عزیزی در پایان گفت که قرار است این هیئت گزارشی به کمیسیون اجتماعی ارائه نماید و این گزارش به هیئت رییسه تقدیم خواهد شد.

همچنین نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی خواستار جبران خسارت حادثه دیدگان کرمانشاه در کمترین زمان ممکن شد.
رضا کریمی ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران حادثه تلخ زلزله در کرمانشاه و مناطق مختلف آن را موجب تاسف و تاثر دانست.
وی با بیان اینکه حادثه دیدگان کرمانشاه در یک شب متحمل رنج و سختی فراوان و خسارت هنگفت جانی و مالی شده اند، تاکید کرد: ضروری است تمامی نهادهای اجرایی کشور به کمک حادثه دیدگان بشتابند.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انتظار می رود دستگاه های خدمت رسان با تمامی توان به امداد رسانی و کمک به مصدومان بپردازند.
کریمی با اذعان به اینکه فوت هموطنان و تبعات روحی و روانی حاصل از این مصیبت جبران پذیر نیست، ادامه داد: امروز انتظار می رود مسئولان با حضور در کنار حادثه دیدگان تا حد امکان از مصیبت و خسارت وارده به آن ها بکاهند.
وی با عرض تسلیت به این حادثه غمبار شفای عاجل مصدومان و صبر و شکیبایی برای تحمل این مصیبت و کاهش آلام خسارت دیدگان را از خداوند متعال خواستار شد.

منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #دیدگان #حادثه #اجتماعی #خسارت #کرمانشاه #کمیسیون #مناطق #جبران #مصیبت #زلزله‌زده #اینکه #کریمی #تاکید #تمامی #انتظار #خواستار #مصدومان #مددکاری #روانشناسی #عزیزی #کمترین #گزارش #ابعاد #شورای #روانی #اسلامی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : هیئتی از کمیسیون اجتماعی به مناطق زلزله‌زده می‌رود / خسارت حادثه دیدگان کرمانشاه در کمترین زمان جبران شود