0

تاریخ انتشار : پنج شنبه 25 آبان 1396 - ساعت : 13:53

کد مطلب: 211612 چاپ به اشتراگ گذاشتن

وزیر دفاع: نیروهای مسلح در زلزله کرمانشاه سریع پای کار آمدند / دولت ‌تصمیات خوبی ‌با سرعت برای حل مشکلات مردم منطقه گرفت

مازندمجلس: وزیر دفاع گفت: دولت دیروز تصمیاتی را با سرعت برای حل مشکلات مردم حادثه‌دیده کرمانشاه اتخاذ کرده و نیروهای مسلح سریع پای کار آمدند.

مازندمجلس: امیر سرتیب امیر حاتمی پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان زنجان اظهار داشت: شهدا و جانبازان دین خود را به کشور ادا کردند و ادامه راه آن‌ها و این رسالت بزرگ امروز بر دوش ما قرار گرفته و باید به نحوی عمل کنیم تا شرمنده آن‌ها و خانواده‌هایشان نشویم.
وزیر دفاع با ابراز تسلیت به مردم کرمانشاه برای حادثه تلخ زلزله ابراز کرد: شاهد جلوه‌های زیبایی از کمک و همراهی کسانی که مردانه و با احساس مسئولیت پای کار آمدند بودیم و باید همه پای کار بمانیم تا درد و رنج‌ها را به سرانجام برسانیم.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: دولت دیروز تصمیاتی را با سرعت برای حل مشکلات مردم حادثه‌دیده کرمانشاه اتخاذ کرده و نیروهای مسلح سریع پای کار آمدند.
وی هدف از سفر خود به استان زنجان را بررسی وضعیت استان آگاهی از ظرفیت‌های آن عنوان کرد و افزود: می‌توانیم با هم کارهای خوبی را برای استان زنجام دهیم.
امیر حاتمی بیان کرد: با توجه به تعریفی که از اقتصاد مقاومتی شده باید کاری انجام دهیم که اقتصاد جمهوری اسلامی ایران در مقابل تحریم، محرومیت و خصومت‌ها نه تنها دوام یابد بلکه رشد و تعالی کشور را تضمین کند.
وی با اشاره به اینکه هر جایی دشمن حس کند منفعت داریم، بدون ترحم و تامل به آن فشار می‌آورد ابراز کرد: دشمن در اوایل انقلاب حس کرد می‌تواند امنیت کشور را مورد تهاجم قرار دهد چرا که ارتش با مشکل مواجه و سپاه در حال شکل‌گیری بود و فکر می‌کرد نقطه ضعف ما بحث امنیتی و نظامی است.
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به اینکه با کاهش دوره سربازی در اوایل انقلاب دو سوم یگان‌های ما تخلیه شد تصریح کرد: صدام آمده بود تا ضربه‌ای به کشور بزند تا نظام را ساقط کند و همه قدرت‌های دنیا پشت او ایستاده بودند اما با همت، دلیری و ایستادگی همه مردم ایران و نیروهای مسلح و نیز با هدایت امام خمینی(ره) این توطئه به نتیجه نرسید و امروز بنیه دفاعی و امنیتی ایران در جزیره پر تلاطم منطقه مثال زدنی است.
وی عنوان کرد: دشمن از مدتی قبل احساس می‌کرد می‌تواند اقتصاد را تحت فشار قرار دهد که با هوشمندی مقام معظم رهبری نگاه دشمن شناخته شد و برنامه اقتصاد مقاومتی مورد تاکید و اصرار قرار گرفت.


منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #اقتصاد #نیروهای #استان #مقاومتی #ابراز #امروز #کرمانشاه #آمدند #امنیتی #اینکه #اشاره #اوایل #عنوان #می‌کرد #انقلاب #می‌تواند #زنجان #مشکلات #زلزله #منطقه #حاتمی #احساس #آن‌ها #پشتیبانی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : وزیر دفاع: نیروهای مسلح در زلزله کرمانشاه سریع پای کار آمدند / دولت ‌تصمیات خوبی ‌با سرعت برای حل مشکلات مردم منطقه گرفت