0

تاریخ انتشار : شنبه 27 آبان 1396 - ساعت : 16:10

کد مطلب: 212092 چاپ به اشتراگ گذاشتن

نبیه بری: بازگشت حریری به لبنان کلید حل بحران است

مازندمجلس: رئیس پارلمان لبنان با تاکید بر اینکه بازگشت حریری به لبنان کلید حل بحران است و این امر می‌تواند اعتماد را به فضای سیاسی این کشور بازگرداند، گفت: وضعیت امنیتی کشور تحت کنترل بوده و دستگاه‌های امنیتی در حال انجام وظایفشان هستند.

مازندمجلس: نبیه بری، رئیس پارلمان لبنان در گفتگو با روزنامه الجمهوریة این کشور گفت: وضعیت امنیتی کشور تحت کنترل بوده و دستگاه‌های امنیتی در حال انجام وظایفشان هستند توجه به این مساله چه در شرایط کنونی و چه در هر زمان دیگری لازم است.
 رئیس پارلمان لبنان در ادامه با تاکید بر اهمیت بازگشت سعد حریری، نخست وزیر مستعفی لبنان به کشورش، این مساله را به منزله حاکم شدن قانون و کلید حل بحران دانسته و گفت: بازگشت حریری به لبنان می‌تواند کمی اعتماد را به فضای سیاسی لبنان بازگرداند.
وی افزود: تا این لحظه ما منتظر بازگشت حریری به بیروت هستیم تا ببینیم چه توضیحاتی برای این اتفاقات دارد و آن وقت آنچه اقتضا می‌کند را در پیش می‌گیریم.
وی همچنین بار دیگر تاکید کرد که هیچ نگرانی برای برگزاری انتخابات وجود ندارد.
بری گفت: انتخابات در تاریخ مقررش برگزار می‌شود و هیچ مانعی برای برگزاری آن در تاریخ مقرر وجود ندارد.
سعد حریری امروز(شنبه) به همراه همسرش در حالی که دو فرزندش در عربستان باقی ماندند، وارد پاریس شد و قرار است تا چهارشنبه برای شرکت در مراسم روز استقلال، خود را به لبنان برساند.

منبع : نامه نیوز

برچسب ها : #لبنان #حریری #بازگشت #انتخابات #تاریخ #برگزاری #ندارد #امنیتی #بحران #پارلمان #مساله #تاکید

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نبیه بری: بازگشت حریری به لبنان کلید حل بحران است