0
اخلاق مداری و تعامل اخلاقی با مخاطبان/شفافیت در امور مالی

تاریخ انتشار : دوشنبه 29 آبان 1396 - ساعت : 18:34

کد مطلب: 212597 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رویکردها‌ی جدید معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تشریح شد:

اخلاق مداری و تعامل اخلاقی با مخاطبان/شفافیت در امور مالی

مازندمجلس: اخلاق مداری و تعامل اخلاقی با مخاطبان/شفافیت در امور مالی به گزارش خبرگزاری کتاب ایران‌(ایبنا)  به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،  محسن جوادی، معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  در چهاردهمین جلسه شورای مدیران معاونت امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که امروز دوشنبه‌(29‌آبان‌ماه) برگزار شد به رویکردهای پیش‌رو در فعالیت‌های معاونت امور فرهنگی اشاره کرد.
  
در این جلسه ضمن تاکید بر ضرورت تمرکززدایی در فعالیت‌های فرهنگی به‌عنوان یکی از رویکردهای اصلی فعالیت‌ها گفت: در دوره گذشته اقدامات خوب و موثری در راستای تمرکززدایی از فعالیت‌ها در معاونت فرهنگی انجام شده  که انشالله این رویکرد در این دوره نیز پیگیری خواهد شد. بسیاری از استان‌های کشور پتانسیل فراوانی برای برگزاری فعالیت‌های فرهنگی دارند و در برنامه‌ریزی‌های معاونت امور فرهنگی باید به این توانمندی‌ها توجه شود.

معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اتخاذ نگاه فراگیر در فعالیت های فرهنگی را از دیگر رویکردهای مورد نظر برای فعالیت ها دانست و  ادامه داد: ما باید در چارچوب قانون یک نگاه فراگیر به فعالان عرصه‌ کتاب و نشر داشته باشیم و ملاک برایمان قانون و شرع باشد.

وی از جذب مشارکت نهادها و ارگان‌های دیگر در فعالیت‌ها هم به عنوان یک رویکرد جدی در معاونت فرهنگی یاد کرد و ادامه داد: ما برای کمک به عرصه‌ی نشر و کتاب و فعالیت‌های این حوزه باید به سمت جلب مشارکت نهادهای خصوصی و دولتی حرکت کنیم تا ضمن هم افزایی از امکانات دیگران برای ارتقای فرهنگی کمک بگیریم.

محسن جوادی  همچنین بر فرهنگی‌تر شدن فعالیت‌های فرهنگی به‌عنوان یک رویکرد دیگر تاکید کرد و افزود: در فعالیت های فرهنگی اخلاق مداری و تعامل اخلاقی با مخاطبان باید به عنوان یک اصل مدنظر باشد. همچنین گسترده تر شدن دایره مراودات و مبادلات کاری در حوزه‌ی فعالیت ها و شفافیت در امور مالی می تواند در فرهنگی تر شدن برنامه‌های معاونت فرهنگی موثر باشد.
همچنین در این جلسه مدیران موسسات و ادارت زیرمجموعه‌ی معاونت فرهنگی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های خود، به بیان طرح ها و برنامه‌های پیش رو پرداختند.

در چهاردهمین جلسه شورای مدیران معاونت امورفرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همایون امیرزاده؛ مشاور اجرایی، نیکنام حسین‌پور؛ مشاور توسعه منابع، داریوش رضوانی؛ مشاور فرهنگی، محمد سلگی؛ مدیرکل دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی، علی لصغر سیدآبادی؛ مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه ریزی های فرهنگی، مهزاد دانش؛ مدیرکل دفتر چاپ و نشر، علی فریدونی؛ مدیرکل دفتر مجامع تشکل ها و فعالیت های فرهنگی، مجید غلامی جلیسه؛ مدیرعامل خانه کتاب، مهدی حافظی؛ مدیر امور مالی معاونت، ععبدالرضا گرشاسبی؛ مدیر واحد آمار و اطلاعات معاونت، مهدی سهل‌آبادی؛ مدیر حراست معاونت و  سید محمد طباطبایی حسینی؛ مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی حضور داشتند.
منبع : ایبنا

برچسب ها : #فرهنگی #معاونت #فعالیت‌های #اسلامی #فرهنگ #ارشاد #وزارت #فعالیت #مدیرکل #رویکردهای #مشاور #فعالیت‌ها #رویکرد #مدیران #قانون #مشارکت #ادامه #تعامل #فراگیر #عنوان #همچنین #اخلاق #توسعه #مداری #برنامه‌های #اخلاقی #مخاطبان #عمومی #شورای #چهاردهمین #معاون #امورفرهنگی #روابط #به‌عنوان #تمرکززدایی #تاکید #شفافیت #جوادی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : اخلاق مداری و تعامل اخلاقی با مخاطبان/شفافیت در امور مالی