0
نمایندگان مجلس از عملکرد شرکت دخانیات ایران تحقیق و تفحص می کنند

تاریخ انتشار : چهار شنبه 01 آذر 1396 - ساعت : 12:52

کد مطلب: 212989 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در پیامی به حضرت آیت‌الله خامنه‌ای

نمایندگان مجلس از عملکرد شرکت دخانیات ایران تحقیق و تفحص می کنند

مازندمجلس: تهران - ایرنا - نمایندگان مجلس شورای اسلامی با 114 رای موافق با تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت دخانیات ایران موافقت کردند.

مازندمجلس: به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز چهارشنبه مجلس با 114 رای موافق، 56 رای مخالف، 5 رای ممتنع از 200 نماینده حاضر با تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت دخانیات ایران موافقت کردند.
این در حالی است که کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی مخالف این تحقیق و تفحص بود و گزارش رد آن را به مجلس ارائه داد.
در ابتدا گزارش رد تحقیق و تفحص از شرکت دخانیات ایران با 73 رای موافق، 85 رای مخالف و 4 رای ممتنع از 200 نماینده حاضر تصویب نشد وسپس تحقیق و تفحص از این شرکت به رای گذاشته شد که با موافقت مجلس مواجه شد.
مسعود پزشکیان نایب رییس اول مجلس هم اعلام کرد که نمایندگان مجلس از این شرکت تحقیق و تفحص خواهندکرد.
حسن کامران نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: این تحقیق و تفحص با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی درکمیسیون صنایع ومعادن مجلس بررسی شد و پس از اظهارات وزیر نمایندگان مجلس تصمیم بر مخالفت با این تقاضای تحقیق و تفحص گرفتند.

سیام**9121 خبرنگار: سمیه لاری
انتشار: کتایون لامع زاده

سياسي

مجلس

شركت دخانيات


منبع : ایرنا

برچسب ها : #تحقیق #نمایندگان #نماینده #مخالف #گزارش #دخانیات #ممتنع #صنایع #موافقت #شورای #عملکرد #خبرنگار #اسلامی #موافق

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نمایندگان مجلس از عملکرد شرکت دخانیات ایران تحقیق و تفحص می کنند