مازندمجلس - پایگاه خبری مجلس مازندران

کد مطلب : 209955 -تاریخ انتشار : شنبه 20 آبان 1396 -ساعت : 10:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن

از یازدهم آذرماه و در سالنِ‌ وزارت کشور

از یازدهم آذرماه و در سالنِ‌ وزارت کشورکنسرت «همایون شجریان و سهراب و تهمورس پورناظری» برگزار می‌شود

مازندمجلس:کنسرت «همایون شجریان و سهراب و تهمورس پورناظری» از یازدهم آذر ماه به مدتِ چهار شب در سالنِ وزارتِ کشور برگزار می‌شود.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، همایون شجریان و برادران پورناظری در این کنسرت؛ منتخبی از آلبوم‌های رگِ خواب، نه فرشته‌ام نه شیطان و آرایش غلیظ را در کنارِ تعدادی قطعه‌ی جدید که تا پیش از این شنیده نشده است؛ اجرا می‌کنند. از جمله قطعاتِ این برنامه می‌توان به آهای خبردار، ابر می‌بارد، کولی، چرا رفتی، خوب شد، دل به دل، حصار، آرایش غلیظ و … اشاره کرد.

آخرین فعالیت این گروه، اجرای کنسرت- نمایش «سی» در تابستانِ سال جاری در مجموعه‌ی فرهنگی و هنری سعدآباد بود که طی سی شب، پذیرای ۱۲۰ هزار نفر مخاطب شد. این کنسرت- نمایش، سالِ دیگر برای دومین بار در تهران و اولین بار در تعدادی از شهرستان‌های کشور از جمله شیراز روی صحنه خواهد رفت.

بلیت‌های کنسرتِ «همایون شجریان و سهراب و تهمورس پورناظری» از ساعت ١٩ روز یکشنبه بیست و یکم آبان ماه در دو سایتِ «ایران کنسرت» به آدرسِ www.iranconcert.com و «می.ر.سی» به آدرسِ www.miresi.ir قابل خریداری است. این برنامه را دو شرکتِ‌ «دل‌آواز» و «بارانا» برگزار می‌کنند.


منبع : موسیقی ایرانیان


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پورناظری - شجریان - کنسرت - همایون - برگزار - یازدهم - تهمورس - سهراب - برنامه - نمایش - آدرسِ - تعدادی - آرایش - وزارت - سالنِ‌ - آذرماه -

نظر شما در مورد : از یازدهم آذرماه و در سالنِ‌ وزارت کشورکنسرت «همایون شجریان و سهراب و تهمورس پورناظری» برگزار می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربحث ترین ها